fcitx - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cangjie Big
ca: Cangjie gran

en: CantonesePinyin
ca: Pinyin cantonès

en: CantonHK
ca: Cantonès HK

en: EasyBig
ca: Gran fàcil

en: Quick3
ca: Ràpid3

en: Quick5
ca: Ràpid5

en: QuickClassic
ca: Clàssic ràpid

en: Wubi (Large)
ca: Wubi (Gran)

en: Zhengma (Large)
ca: Zhengma (Gran)
