fcitx - en to da translation catalogue (34 entries)

en: &Add
da: &Tilføj

en: &Delete
da: &Slet

en: De&lete All
da: S&let alle

en: &Import
da: &Importér

en: &Export
da: &Eksportér

en: Unikey Macro Editor
da: Unikey-makroredigering

en: Macro
da: Makro

en: Word
da: Ord

en: Choose input method
da: Vælg inputmetode

en: Choose output charset
da: Vælg outputtegnsæt

en: Spell Check
da: Stavekontrol

en: Enable Spell Check
da: Aktivér stavekontrol

en: Enable Macro
da: Aktivér makro

en: Unikey Input Method
da: Unikey-inputmetode

en: Output Charset
da: Outputtegnsæt

en: No Spell Check
da: Ingen stavekontrol

en: Toggle Spell Check
da: Stavekontrol til/fra

en: No Macro
da: Ingen makro

en: Toggle Macro
da: Makro til/fra

en: Unikey Wrapper For Fcitx
da: Unikey-wrapper for Fcitx

en: Input Method
da: Inputmetode

en: Microsoft Vietnamese
da: Microsoft vietnamesisk

en: UserIM
da: BrugerIM

en: Simple Telex
da: Simpel telex

en: Simple Telex2
da: Simpel telex2

en: CString
da: CStreng

en: NCR Decimal
da: NCR-decimal

en: NCR Hex
da: NCR-heksadecimal

en: Enable spell check
da: Aktivér stavekontrol

en: Enable macro
da: Aktivér makro

en: Use oà, _uý (instead of òa, úy)
da: Brug oà, _uý (i stedet for òa, úy)

en: Allow type with more freedom
da: Tillad type med mere frihed

en: Auto restore keys with invalid words
da: Gendan automatisk nøgler med ugyldige ord

en: Process W at word begin
da: Behandl W ved ords begyndelse
