fcitx - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: &Add
ca: &Afegeix

en: &Delete
ca: Eli&mina

en: De&lete All
ca: E&linina tot

en: &Import
ca: &Importa

en: &Export
ca: &Exporta

en: Unikey Macro Editor
ca: Editor de macro unikey

en: Word
ca: Paraula

en: Choose input method
ca: Escolliu el mètode d'entrada

en: Choose output charset
ca: Escolliu el conjunt de caràcters de sortida

en: Spell Check
ca: Verificació ortogràfica

en: Enable Spell Check
ca: Habilita la verificació ortogràfica

en: Enable Macro
ca: Activa el macro

en: Unikey Input Method
ca: Mètode d'entrada unikey

en: Output Charset
ca: Conjunt de caràcters de sortida

en: No Spell Check
ca: Cap verificació ortogràfica

en: Toggle Spell Check
ca: Commuta la verificació ortogràfica

en: No Macro
ca: Cap macro

en: Toggle Macro
ca: Commuta el macro

en: Unikey Wrapper For Fcitx
ca: Contenidor unikey per al fcitx

en: Input Method
ca: Mètode d'entrada

en: Microsoft Vietnamese
ca: Vietnamita Microsoft

en: UserIM
ca: Mètode d'entrada de l'usuari

en: Simple Telex
ca: Telex simple

en: Simple Telex2
ca: Telex2 simple

en: Enable spell check
ca: Habilita la verificació ortogràfica

en: Enable macro
ca: Habilita el macro

en: Use oà, _uý (instead of òa, úy)
ca: Usa oà, _uý (en comptes de òa, úy)

en: Allow type with more freedom
ca: Permet el tipus a més llibertat

en: Auto restore keys with invalid words
ca: Restaura automàticament les tecles amb paraules no vàlides

en: Process W at word begin
ca: Processa W a l'inici de paraula
