lightdm-gtk-greeter-settings - en to kk translation catalogue (165 entries)

en: LightDM GTK+ Greeter settings
kk: LightDM GTK+ Greeter баптаулары

en: Configure LightDM GTK+ Greeter
kk: LightDM GTK+ Greeter баптау

en: LightDM GTK+ Greeter: settings
kk: LightDM GTK+ Greeter: баптаулар

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
kk: Вертикалды RGB

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
kk: Вертикалды BGR

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: None
kk: Ешнәрсе

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
kk: Шағын

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Full
kk: Толық

[ctx: option|greeter|xft-antialias]
en: Antialias
kk: Антиалиасинг

en: Enable this option to override system defaults
kk: Жүйелік баптауды алмастыру үшін бұл опцияны іске қосыңыз

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Subpixel rendering
kk: Субпиксельдер реті

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Hinting
kk: Тегістеу

en: Additional font options
kk: Қосымша қаріп опциялары

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
kk: Фон

[ctx: option|multihead]
en:  <i>(or use <a href="">multihead setup</a> for individual monitors)</i>
kk:  <i>(немесе бөлек мониторлар үшін <a href="">бірнеше мониторды баптау</a> қолданыңыз)</i>

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
kk: Түс

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
kk: Сурет

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
kk: Тема

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
kk: Таңбашалар

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
kk: Қаріп

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
kk: Пайдаланушы суреті

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
kk: Үнсіз келісім бойынша пайдаланушы суреті

[ctx: option|greeter|user-background]
en: Use user wallpaper if available
kk: Қолжетерлік болса, пайдаланушы түсқағазын қолдану

[ctx: tabs]
en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: %H %I - hours, %M - minutes, %S - seconds
    %d - day, %m - month, %y %Y - year
    %a %A - day of the week, %b %B - month name
kk: %H %I - сағат, %M - минут, %S - секунд
    %d - күн, %m - ай, %y %Y - жыл
    %a %A - апта күні, %b %B - ай аты

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add indicator to list
kk: Индикаторды тізімге қосу

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
kk: Қосу

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove indicator from list
kk: Индикаторды тізімнен өшіру

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove
kk: Өшіру

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move up
kk: Жоғары жылжыту

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Up
kk: Жоғары

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move down
kk: Төмен жылжыту

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Down
kk: Төмен

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Templates
kk: Үлгілер

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: Clock format:
kk: Сағат пішімі:

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Redefine indicators
kk: Индикаторларды қайта анықтау

[ctx: tabs]
en: Panel
kk: Панель

[ctx: option|greeter|position]
en: Horizontal
kk: Горизонталды

[ctx: option|greeter|position]
en: Vertical
kk: Вертикалды

[ctx: option|greeter|position]
en: in %
kk: %-бен

[ctx: option|greeter|position]
en: from right
kk: оң жақтан

[ctx: option|greeter|position]
en: from bottom
kk: астынан

[ctx: option|greeter|position]
en: Select base point and its position.
kk: Басты нүктені және оның орнын таңдаңыз.

[ctx: tabs]
en: Window position
kk: Терезе орны

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
kk: Ешқашан

en: Accessibility
kk: Қол жетерлілік

[ctx: option|greeter|reader]
en: Select path to reader...
kk: Оқитын қолданбаға дейінгі жол...

[ctx: option|greeter|reader]
en: Command to launch screen reader
kk: Экраннан оқитын қолданбаны жөнелту командасы

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Select path to keyboard...
kk: Пернетақтаға дейінгі жол...

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Command to launch on-screen keyboard
kk: Экрандағы пернетақтаны жөнелту командасы

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Disabled at start
kk: Іске қосылу кезінде сөндірілген

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Enabled at start
kk: Іске қосылу кезінде іске қосылған

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Save state between launches
kk: Жөнелтулер арасында қалып-күйін сақтау

[ctx: option|greeter|a11y-theme]
en: Contrast theme
kk: Контрастты тема

[ctx: option|greeter|a11y-font]
en: Large font
kk: Үлкен қаріп

[ctx: greeter|option|reader]
en: Reader
kk: Экраннан оқитын қолданба

[ctx: greeter|option|keyboard]
en: Keyboard
kk: Пернетақта

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Timeout until the screen blanks
kk: Экранды тазартуға дейінгі уақыт шамасы

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Debugging mode
kk: Жөндеу режимі

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Enable keys to launch GtkInspector
    More informative log
kk: GtkInspector жөнелту үшін іске қосу
    Көбірек ақпаратты журнал

[ctx: tabs]
en: Misc.
kk: Әр түрлі

[ctx: button]
en: _Close
kk: _Жабу

[ctx: button]
en: _Save
kk: _Сақтау

[ctx: button]
en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: Read configuration file
kk: Баптаулар файлын оқу

[ctx: icon-dialog]
en: Select icon
kk: Таңбашаны таңдау

[ctx: button]
en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

[ctx: button]
en: _OK
kk: _ОК

en: Add selected indicator to the list and close this window
kk: Таңдалған индикаторды тізімге қосу және бұл терезені жабу

[ctx: icon-dialog]
en: Icon _name:
kk: Таңбаша _аты:

[ctx: icon-dialog]
en: _Contexts:
kk: _Контексттер:

[ctx: icon-dialog]
en: _Icon names:
kk: _Таңбаша атаулары:

[ctx: icon-dialog]
en: List _standard icons only
kk: Тек _стандартты таңбашаларды тізіп шығару

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _OK
kk: _ОК

[ctx: option-entry|indicators]
en: Select file...
kk: Файлды таңдау...

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator properties
kk: Индикатор қасиеттері

[ctx: button]
en: _Add
kk: Қо_су

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator
kk: Индикатор

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display label
kk: Белгіні көрсету

[ctx: option-entry|indicators]
en: Leave empty to use default value
kk: Бастапқы мәнін қолдану үшін бос қалдырыңыз

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display image
kk: Суретті көрсету

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator library/service:
kk: Индикатор библиотекасы/қызметі:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Hide disabled power actions
kk: Қоректің сөндірілген әрекеттерін жасыру

[ctx: option-entry|indicators]
en: Text to display:
kk: Көрсетілетін мәтін:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Spacer - fills the maximum available space
kk: Бос аралық - қолжетерлік аралықтың түгелін алады

[ctx: option-entry|indicators]
en: Separator - draw a separator
kk: Ажыратқыш - ажыратқышты салу

[ctx: option|multihead]
en: Multihead setup
kk: Бірнеше мониторды баптау

[ctx: option|multihead]
en: Add configuration
kk: Баптауды қосу

[ctx: option|multihead]
en: No configured monitors found
kk: Бапталған мониторлар табылмады

[ctx: option|multihead]
en: Monitor name:
kk: Монитор аты:

en: Don't leave empty
kk: Бос қалдырмау

[ctx: option|multihead]
en: Add new monitor configuration
kk: Жаңа монитор баптауларын қосу

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "background" option
kk: Үнсіз келісім бойынша "фон" опциясын алмастыру

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "user-background" option
kk: Үнсіз келісім бойынша "пайдаланушы фоны" опциясын алмастыру

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "laptop" option
kk: Үнсіз келісім бойынша "ноутбук" опциясын алмастыру

[ctx: option|greeter|laptop]
en: This monitor is laptop display (detect lid closing)
kk: Бұл монитор лаптоп экраны болып табылады (қақпақты жабуды анықтау)

en: You don't have permissions to change greeter configuration
kk: Бағдарлама баптауларын сақтау үшін рұқсаттарыңыз жоқ

en: No permissions to save configuration
kk: Баптауларды сақтау үшін рұқсаттар жоқ

en: It seems that you don't have permissions to write to file:
    {path}
    
    Try to run this program using "sudo" or "pkexec"
kk: Сізде файлға жазу рұқсаттарыңыз жоқ сияқты:
    {path}
    
    Бұл бағдарламаны "sudo" не "pkexec" көмегімен орындаңыз

en: <i>disabled</i>
kk: <i>сөндірілген</i>

en: <i>empty string</i>
kk: <i>бос жол</i>

en: <i>None</i>
kk: <i>Ешнәрсе</i>

en: Value defined in file: {path}
kk: Файлда берілген мәні: {path}

en: Reset to initial value: <b>{value}</b>
kk: Бастапқы мәніне тастау: <b>{value}</b>

en: Reset to default value: <b>{value}</b>
kk: Үнсіз келісім бойынша мәніне бастау: <b>{value}</b>

en: Reset to value: <b>{value}</b>
kk: Мәнге тастау: <b>{value}</b>

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: {count} min
kk: {count} мин

[ctx: option|greeter|allow-debugging]
en: GtkInspector is not available on your system
    Gtk version: {current} < {minimal}
kk: GtkInspector жүйеңізде қолжетерсіз
    Gtk нұсқасы: {current} < {minimal}

en: File not found: {path}
kk: Файл табылмады: {path}

en: Failed to check permissions: {error}
kk: Рұқсаттарды тексеру сәтсіз аяқталды: {error}

en: Directory is not readable: {path}
kk: Буманы оқу мүмкін емес: {path}

en: Path is not a regular file: {path}
kk: Жол қалыпты файл емес: {path}

[ctx: icon-dialog]
en: All contexts
kk: Барлық контексттер

[ctx: icon-dialog]
note: separator
en: Actions
kk: Әрекеттер

[ctx: icon-dialog]
en: Applications
kk: Қолданбалар

[ctx: icon-dialog]
en: Categories
kk: Санаттар

[ctx: icon-dialog]
en: Devices
kk: Құрылғылар

[ctx: icon-dialog]
en: Emblems
kk: Эмблемалар

[ctx: icon-dialog]
en: Emoticons
kk: Смайликтер

[ctx: icon-dialog]
en: International
kk: Халықаралық

[ctx: icon-dialog]
en: MIME Types
kk: MIME түрлері

[ctx: icon-dialog]
en: Places
kk: Орындар

[ctx: icon-dialog]
en: Status
kk: Қалып-күйі

[ctx: option-entry|icon]
en: Unrecognized value: {value}
kk: Танылмаған мәні: {value}

[ctx: option-entry|icon]
en: Select icon name...
kk: Таңбаша атын таңдау...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>Icon: {icon}</b>
kk: <b>Таңбаша: {icon}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: Select file...
kk: Файлды таңдау...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b>
kk: <b>Файл: {path}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b> (failed to load)
kk: <b>Файл: {path}</b> (failed to load)

[ctx: option-entry|indicators]
en: Use default value...
kk: Бастапқы мәнін қолдану...

[ctx: option-entry|indicators]
en: <b>Using default value</b>
kk: <b>Бастапқы мәні қолданылуда</b>

[ctx: option-entry|indicators]
en: Path/Service field is not filled
kk: Жолы/қызметі өрісі толтырылмаған

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator "{name}" is already in the list.
    It will be overwritten.
kk: "{name}" индикаторы тізімде бар болып тұр.
    Ол үстінен жазылады.

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: External library/service
kk: Сыртқы библиотека/қызмет

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Spacer
kk: Бос орын

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Separator
kk: Ажыратқыш

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Text
kk: Мәтін

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Clock
kk: Сағат

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Host name
kk: Хост аты

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Keyboard layout
kk: Пернетақта жаймасы

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Sessions menu
kk: Сессиялар мәзірі

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Languages menu
kk: Тілдер мәзірі

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Accessibility menu
kk: Қолжетерлілік мәзірі

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Power menu
kk: Қорек мәзірі

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Spacer
kk: Бос орын

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Separator
kk: Ажыратқыш

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Custom text or/and image
kk: Таңдауыңызша мәтін немесе/және сурет

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Host name
kk: Хост аты

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Clock
kk: Сағат

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Layout indicator
kk: Жайма индикаторы

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Sessions menu (xfce, unity, gnome etc.)
kk: Сессиялар мәзірі (xfce, unity, gnome т.б.)

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Languages menu
kk: Тілдер мәзірі

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Accessibility menu
kk: Қолжетерлілік мәзірі

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Power menu
kk: Қорек мәзірі

[ctx: option-entry|indicators]
en: Reset to _defaults
kk: Бастапқы түріне та_стау

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _label
kk: Бе_лгіні көрсету

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _image
kk: _Суретті көрсету

[ctx: option-entry|indicators]
en: _Remove
kk: Өші_ру

[ctx: option-entry|indicators]
en: Show unused items
kk: Қолданылмайтын нәрселерді көрсету

[ctx: option-entry|indicators]
en: Predefined templates:
kk: Бастапқы үлгілер:

[ctx: option|StringPathEntry]
en: Select path
kk: Жолды таңдаңыз

en: Authentication is required to run Settings editor for LightDM GTK+ Greeter
kk: LightDM GTK+ Greeter баптаулар түзеткішін жөнелту үшін аутентификация керек
