lightdm-gtk-greeter-settings - en to nl translation catalogue (162 entries)

en: LightDM GTK+ Greeter settings
nl: Instellingen voor LightDM GTK+ welkomstscherm

en: Configure LightDM GTK+ Greeter
nl: LightDM GTK+ welkomstscherm instellen

en: LightDM GTK+ Greeter: settings
nl: LightDM GTK+ welkomstscherm: instellingen

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: None
nl: Geen

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
nl: Verticaal RGB

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
nl: Verticaal BGR

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: None
nl: Geen

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
nl: Licht

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Full
nl: Volledig

[ctx: option|greeter|xft-antialias]
en: Antialias
nl: Anti-kartelvorming

en: Enable this option to override system defaults
nl: Schakel deze optie in om de systeemstandaarden te passeren

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Subpixel rendering
nl: Subpixelweergave

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Hinting
nl: Vormsuggesties

en: Additional font options
nl: Extra instellingen voor lettertypen

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: option|multihead]
en:  <i>(or use <a href="">multihead setup</a> for individual monitors)</i>
nl:  <i>(of gebruik <a href="">multibeeldscherm-opstelling</a> voor individuele beelschermen)</i>

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
nl: Afbeelding

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
nl: Thema

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
nl: Pictogrammen

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
nl: Lettertype

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
nl: Afbeelding van gebruiker

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
nl: Standaardafbeelding van gebruiker

[ctx: option|greeter|user-background]
en: Use user wallpaper if available
nl: Gebruik bureaubladachtergrond van gebruiker indien beschikbaar

[ctx: tabs]
en: Appearance
nl: Uiterlijk

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: %H %I - hours, %M - minutes, %S - seconds
    %d - day, %m - month, %y %Y - year
    %a %A - day of the week, %b %B - month name
nl: %H %I - uren, %M - minuten, %S - seconden
    %d - dag, %m - maand, %y %Y - jaar
    %a %A - dag van de week, %b %B - naam van de maand

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add indicator to list
nl: Voeg aanwijzer toe aan de lijst

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove indicator from list
nl: Verwijder aanwijzer uit de lijst

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move up
nl: Verplaats omhoog

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Up
nl: Omhoog

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move down
nl: Verplaats omlaag

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Down
nl: Omlaag

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Templates
nl: Sjablonen

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: Clock format:
nl: Klok-opmaak:

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Redefine indicators
nl: Aanwijzers opnieuw bepalen

[ctx: tabs]
en: Panel
nl: Paneel

[ctx: option|greeter|position]
en: Horizontal
nl: Horizontaal

[ctx: option|greeter|position]
en: Vertical
nl: Vertikaal

[ctx: option|greeter|position]
en: from right
nl: van rechts

[ctx: option|greeter|position]
en: from bottom
nl: van onder

[ctx: option|greeter|position]
en: Select base point and its position.
nl: Kies basispunt en zijn positie

[ctx: tabs]
en: Window position
nl: Vensterpositie

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
nl: Nooit

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

[ctx: option|greeter|reader]
en: Select path to reader...
nl: Kies pad naar lezer...

[ctx: option|greeter|reader]
en: Command to launch screen reader
nl: Opdrachtregel om schermlezer te starten

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Select path to keyboard...
nl: Kies pad naar toetsenbord...

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Command to launch on-screen keyboard
nl: Opdrachtregel om schermtoetsenbord te starten

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Disabled at start
nl: Uitgeschakeld bij opstart

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Enabled at start
nl: Ingeschakeld bij opstart

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Save state between launches
nl: Toestand opslaan voor volgende opstart

[ctx: option|greeter|a11y-theme]
en: Contrast theme
nl: Contrastthema

[ctx: option|greeter|a11y-font]
en: Large font
nl: Groot lettertype

[ctx: greeter|option|reader]
en: Reader
nl: Lezer

[ctx: greeter|option|keyboard]
en: Keyboard
nl: Toetsenbord

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Timeout until the screen blanks
nl: Tijdsverloop totdat het scherm op zwart gaat

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Debugging mode
nl: Foutopsporingsmodus

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Enable keys to launch GtkInspector
    More informative log
nl: Toetsen in staat stellen om GtkInspector te starten
    Logboek met meer informatie

[ctx: tabs]
en: Misc.
nl: Overig

[ctx: button]
en: _Close
nl: _Sluiten

[ctx: button]
en: _Save
nl: _Opslaan

[ctx: button]
en: _Reload
nl: He_rladen

en: Read configuration file
nl: Instellingenbestand lezen

[ctx: icon-dialog]
en: Select icon
nl: Kies pictogram

[ctx: button]
en: _Cancel
nl: _Annuleren

[ctx: button]
en: _OK
nl: O_K

en: Add selected indicator to the list and close this window
nl: Voeg gekozen aanwijzer toe aan de lijst en sluit dit venster

[ctx: icon-dialog]
en: Icon _name:
nl: Pictogramnaam:

[ctx: icon-dialog]
en: _Contexts:
nl: Contexten:

[ctx: icon-dialog]
en: _Icon names:
nl: Pictogramnamen:

[ctx: icon-dialog]
en: List _standard icons only
nl: Som alleen standaardpictogrammen op

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _OK
nl: O_K

[ctx: option-entry|indicators]
en: Select file...
nl: Bestand selecteren...

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator properties
nl: Eigeschappen van aanwijzer

[ctx: button]
en: _Add
nl: Toe_voegen

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator
nl: Aanwijzer

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display label
nl: Toon etiket

[ctx: option-entry|indicators]
en: Leave empty to use default value
nl: Laat leeg om de standaardwaarde te gebruiken

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display image
nl: Toon afbeelding

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator library/service:
nl: bibliotheek/dienst voor aanwijzer:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Hide disabled power actions
nl: Verberg uitgeschakelde energie-acties

[ctx: option-entry|indicators]
en: Text to display:
nl: Weer te geven tekst:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Spacer - fills the maximum available space
nl: Ruimtemaker - vult de maximaal beschikbare ruimte

[ctx: option-entry|indicators]
en: Separator - draw a separator
nl: Scheidingslijn - tekent een scheidingslijn

[ctx: option|multihead]
en: Multihead setup
nl: Multibeeldscherm-opstelling

[ctx: option|multihead]
en: Add configuration
nl: Instellingen toevoegen

[ctx: option|multihead]
en: No configured monitors found
nl: Geen ingestelde beeldschermen aangetroffen

[ctx: option|multihead]
en: Monitor name:
nl: Beeldschermnaam:

en: Don't leave empty
nl: Laat dit niet leeg

[ctx: option|multihead]
en: Add new monitor configuration
nl: Voeg nieuwe beeldscherminstellingen toe

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "background" option
nl: Overschrijf de standaard-achtergrondoptie

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "user-background" option
nl: Overschrijf de standaard-gebruikersachtergrondoptie

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "laptop" option
nl: Overschrijf de standaard-laptop-optie

[ctx: option|greeter|laptop]
en: This monitor is laptop display (detect lid closing)
nl: Dit beeldscherm is een laptopscherm (bespeur het sluiten van het deksel)

en: You don't have permissions to change greeter configuration
nl: U hebt geen recht om de instellingen van het welkomstscherm te wijzigen

en: No permissions to save configuration
nl: Geen recht om de instellingen op te slaan

en: It seems that you don't have permissions to write to file:
    {path}
    
    Try to run this program using "sudo" or "pkexec"
nl: Het ziet ernaar uit dat u geen rechten heeft om te schrijven naar het bestand:
    {path}
    
    Probeer om dit programma te draaien met "sudo" of "pkexec"

en: <i>disabled</i>
nl: <i>uitgeschakeld</i>

en: <i>empty string</i>
nl: <i>lege tekenreeks</i>

en: <i>None</i>
nl: <i>Geen</i>

en: Value defined in file: {path}
nl: Waarde vastgelegd in bestand: {path}

en: Reset to initial value: <b>{value}</b>
nl: Terugzetten op oorspronkelijke waarde: <b>{value}</b>

en: Reset to default value: <b>{value}</b>
nl: Terugzetten op standaardwaarde: <b>{value}</b>

en: Reset to value: <b>{value}</b>
nl: Terugzetten op waarde: <b>{value}</b>

[ctx: option|greeter|allow-debugging]
en: GtkInspector is not available on your system
    Gtk version: {current} < {minimal}
nl: GtkInspector is beschikbaar in uw systeem
    Gtk-versie: {current} < {minimal}

en: File not found: {path}
nl: Bestand niet gevonden: {path}

en: Failed to check permissions: {error}
nl: Kon geen rechten nakijken: {error}

en: Directory is not readable: {path}
nl: Map is niet leesbaar: {path}

en: Path is not a regular file: {path}
nl: Pad is geen regulier bestand: {path}

[ctx: icon-dialog]
en: All contexts
nl: Alle contexten

[ctx: icon-dialog]
note: separator
en: Actions
nl: Acties

[ctx: icon-dialog]
en: Applications
nl: Toepassingen

[ctx: icon-dialog]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: icon-dialog]
en: Devices
nl: Apparaten

[ctx: icon-dialog]
en: Emblems
nl: Emblemen

[ctx: icon-dialog]
en: Emoticons
nl: Emotiepictogrammen

[ctx: icon-dialog]
en: International
nl: Internationaal

[ctx: icon-dialog]
en: MIME Types
nl: Bestandstypen (MIME)

[ctx: icon-dialog]
en: Places
nl: Locaties

[ctx: option-entry|icon]
en: Unrecognized value: {value}
nl: Niet-herkende waarde: {value}

[ctx: option-entry|icon]
en: Select icon name...
nl: Kies pictogramnaam...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>Icon: {icon}</b>
nl: <b>Pictogram: {icon}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: Select file...
nl: Kies bestand...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b>
nl: <b>Bestand: {path}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b> (failed to load)
nl: <b>Bestand: {path}</b> (kon niet laden)

[ctx: option-entry|indicators]
en: Use default value...
nl: Gebruik standaardwaarde...

[ctx: option-entry|indicators]
en: <b>Using default value</b>
nl: <b>Gebruikt standaardwaarde</b>

[ctx: option-entry|indicators]
en: Path/Service field is not filled
nl: Veld voor pad/dienst is niet ingevuld

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator "{name}" is already in the list.
    It will be overwritten.
nl: Aanwijzer "{name}" staat al in de lijst
    Hij zal overschreven worden.

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: External library/service
nl: Externe bibliotheek/dienst

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Spacer
nl: Ruimtemaker

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Separator
nl: Scheidingsteken

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Clock
nl: Klok

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Host name
nl: Computernaam

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Sessions menu
nl: Sessiemenu

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Languages menu
nl: Talenmenu

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Accessibility menu
nl: Toegankelijkheidsmenu

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Power menu
nl: Energiemenu

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Spacer
nl: Ruimtemaker

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Separator
nl: Scheidingsteken

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Custom text or/and image
nl: Aangepaste tekst en/of afbeeldingsbestand

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Host name
nl: Computernaam

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Clock
nl: Klok

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Layout indicator
nl: Indelingsaanwijzer

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Sessions menu (xfce, unity, gnome etc.)
nl: Sessiemenu (xfce, unity, gnome enz.)

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Languages menu
nl: Talenmenu

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Accessibility menu
nl: Toegankelijkheidsmenu

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Power menu
nl: Energiemenu

[ctx: option-entry|indicators]
en: Reset to _defaults
nl: Terugzetten op standaardwaarden

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _label
nl: Etiket tonen

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _image
nl: Afbeelding tonen

[ctx: option-entry|indicators]
en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

[ctx: option-entry|indicators]
en: Show unused items
nl: Toon ongebruikte elementen

[ctx: option-entry|indicators]
en: Predefined templates:
nl: Vooraf bepaalde sjablonen:

[ctx: option|StringPathEntry]
en: Select path
nl: Pad selecteren

en: Authentication is required to run Settings editor for LightDM GTK+ Greeter
nl: Authenticatie is vereist voor het draaien van Instellingenbewerker voor LightDM GTK+ Welkomstscherm
