lightdm-gtk-greeter-settings - en to hr translation catalogue (14 entries)

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
hr: Okomiti RGB

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
hr: Okomiti RGB

en: Additional font options
hr: Dodatne opcije fonta

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
hr: Korisnikova slika

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
hr: Zadana korisnikova slika

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add indicator to list
hr: Dodaj indikator na listu

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove indicator from list
hr: Ukloni indikator sa liste

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: Clock format:
hr: Format sata:

[ctx: tabs]
en: Window position
hr: Položaj prozora

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
hr: Nikada

en: Accessibility
hr: Pristupačnost

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Select path to keyboard...
hr: Odaberite putanju do tipkovnice...

[ctx: option|greeter|a11y-font]
en: Large font
hr: Veliki font

en: Read configuration file
hr: Čitaj konfiguracijsku datoteku
