lightdm-gtk-greeter-settings - en to pl translation catalogue (162 entries)

en: LightDM GTK+ Greeter settings
pl: Ustawienia LightDM GTK+ Greeter

en: Configure LightDM GTK+ Greeter
pl: Skonfiguruj LightDM GTK+ Greeter

en: LightDM GTK+ Greeter: settings
pl: LightDM GTK+ Greeter: ustawienia

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: None
pl: Brak

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
pl: Pionowy RGB

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
pl: Pionowy BGR

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: None
pl: Brak

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
pl: Delikatny

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
pl: Średni

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Full
pl: Pełny

[ctx: option|greeter|xft-antialias]
en: Antialias
pl: Wygładzanie krawędzi

en: Enable this option to override system defaults
pl: Włącz tą opcję aby zastąpić domyślne ustawienia systemu

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Subpixel rendering
pl: Renderowanie subpikselowe

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Hinting
pl: Wygładzanie

en: Additional font options
pl: Dodatkowe opcje czcionki

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
pl: Tło

[ctx: option|multihead]
en:  <i>(or use <a href="">multihead setup</a> for individual monitors)</i>
pl:  <i>(lub użyj <a href="">konfiguracji Multihead</a> dla poszczególnych monitorów)</i>

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
pl: Kolor

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
pl: Obraz

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
pl: Motyw

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
pl: Ikony

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
pl: Czcionka

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
pl: Obraz użytkownika

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
pl: Domyślny obraz użytkownika

[ctx: option|greeter|user-background]
en: Use user wallpaper if available
pl: Użyj tapety użytkownika jeśli dostępna

[ctx: tabs]
en: Appearance
pl: Wygląd

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: %H %I - hours, %M - minutes, %S - seconds
    %d - day, %m - month, %y %Y - year
    %a %A - day of the week, %b %B - month name
pl: %H %I - godziny, %M - minuty, %S - sekundy
    %d - dzień, %m - miesiąc, %y %Y - rok
    %a %A - dzień tygodnia, %b %B - nazwa miesiąca

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add indicator to list
pl: Dodaj wskaźnik do listy

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove indicator from list
pl: Usuń wskaźnik z listy

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move up
pl: Przenieś do góry

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Up
pl: Do góry

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move down
pl: Przesuń do dołu

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Down
pl: W dół

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Templates
pl: Szablony

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: Clock format:
pl: Format zegara:

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Redefine indicators
pl: Przedefiniuj wskaźniki

[ctx: option|greeter|position]
en: Horizontal
pl: Poziomo

[ctx: option|greeter|position]
en: Vertical
pl: Pionowo

[ctx: option|greeter|position]
en: in %
pl: w %

[ctx: option|greeter|position]
en: from right
pl: od prawej

[ctx: option|greeter|position]
en: from bottom
pl: od dołu

[ctx: option|greeter|position]
en: Select base point and its position.
pl: Wybierz punkt bazowy i jego pozycję.

[ctx: tabs]
en: Window position
pl: Położenie okna

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
pl: Nigdy

en: Accessibility
pl: Ułatwienia dostępu

[ctx: option|greeter|reader]
en: Select path to reader...
pl: Wybierz ścieżkę czytnika...

[ctx: option|greeter|reader]
en: Command to launch screen reader
pl: Komenda do uruchomienia czytnika ekranu

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Select path to keyboard...
pl: Wybierz ścieżkę do klawiatury...

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Command to launch on-screen keyboard
pl: Komenda do uruchomienia klawiatury ekranowej

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Disabled at start
pl: Wyłączone przy uruchomieniu

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Enabled at start
pl: Włączone przy uruchomieniu

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Save state between launches
pl: Zapisz stan pomiędzy uruchomieniami

[ctx: option|greeter|a11y-theme]
en: Contrast theme
pl: Motyw o zwiększonym kontraście

[ctx: option|greeter|a11y-font]
en: Large font
pl: Duża czcionka

[ctx: greeter|option|reader]
en: Reader
pl: Czytnik

[ctx: greeter|option|keyboard]
en: Keyboard
pl: Klawiatura

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Timeout until the screen blanks
pl: Czas po którym ekran zgaśnie

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Debugging mode
pl: Tryb debuggowania

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Enable keys to launch GtkInspector
    More informative log
pl: Włącz klawisze aby uruchomić GtkInspector
    Więcej dzienników informacyjnych

[ctx: tabs]
en: Misc.
pl: Różne.

[ctx: button]
en: _Close
pl: _Zamknij

[ctx: button]
en: _Save
pl: Zapi_sz

[ctx: button]
en: _Reload
pl: _Wczytaj ponownie

en: Read configuration file
pl: Czytaj plik konfiguracyjny

[ctx: icon-dialog]
en: Select icon
pl: Wybierz ikonę

[ctx: button]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Add selected indicator to the list and close this window
pl: Dodaj zaznaczony wskaźnik do listy i zamknij okno

[ctx: icon-dialog]
en: Icon _name:
pl: _Nazwa ikony:

[ctx: icon-dialog]
en: _Contexts:
pl: _Zawartość:

[ctx: icon-dialog]
en: _Icon names:
pl: Nazwy _ikon:

[ctx: icon-dialog]
en: List _standard icons only
pl: Wyświetl tylko _standardowe ikony

en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: option-entry|indicators]
en: Select file...
pl: Wybierz plik...

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator properties
pl: Właściwości wskaźnika

[ctx: button]
en: _Add
pl: Dod_aj

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator
pl: Wskaźnik

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display label
pl: Wyświetl tekst

[ctx: option-entry|indicators]
en: Leave empty to use default value
pl: Pozostaw puste aby użyć domyślnej wartości

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display image
pl: Wyświetl obraz

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator library/service:
pl: Biblioteka/serwis wskaźnika:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Hide disabled power actions
pl: Ukryj wyłączone akcje zasilania

[ctx: option-entry|indicators]
en: Text to display:
pl: Tekst do wyświetlenia:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Spacer - fills the maximum available space
pl: Odstępnik - wypełnia całkowicie dostępne miejsce

[ctx: option-entry|indicators]
en: Separator - draw a separator
pl: Separator - wyświetla separator

[ctx: option|multihead]
en: Multihead setup
pl: Konfiguracja Multihead

[ctx: option|multihead]
en: Add configuration
pl: Dodaj konfigurację

[ctx: option|multihead]
en: No configured monitors found
pl: Nie znaleziono skonfigurowanych monitorów

[ctx: option|multihead]
en: Monitor name:
pl: Nazwa monitora:

en: Don't leave empty
pl: Nie zostawiaj pustego

[ctx: option|multihead]
en: Add new monitor configuration
pl: Dodaj nową konfigurację monitora

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "background" option
pl: Zastąp domyślną opcję tła

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "user-background" option
pl: Zastąp domyślną opcję tła użytkownika

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "laptop" option
pl: Zastąp domyślną opcję "laptop"

[ctx: option|greeter|laptop]
en: This monitor is laptop display (detect lid closing)
pl: To jest wyświetlacz laptopa (wykryto zamykaną pokrywę)

[ctx: option|multihead]
en: <i>Note: greeter does not set monitor geometry.
    You need to configure it manually.</i>
pl: <i>Uwaga: Greeter nie ustawia geometrii monitora.
    Musisz skonfigurować ją ręcznie.</i>

en: You don't have permissions to change greeter configuration
pl: Nie masz uprawnień do zmiany konfiguracji greetera

en: No permissions to save configuration
pl: Brak uprawnień do zmiany konfiguracji

en: It seems that you don't have permissions to write to file:
    {path}
    
    Try to run this program using "sudo" or "pkexec"
pl: Wygląda na to, że nie masz uprawnień, aby dokonywać zmian w pliku:
    {path}
    
    Spróbuj uruchomić ten program używając "sudo" lub "pkexec"

en: <i>disabled</i>
pl: <i>wyłączone</i>

en: <i>empty string</i>
pl: <i>pusty ciąg znaków</i>

en: <i>None</i>
pl: <i>Brak</i>

en: Value defined in file: {path}
pl: Wartość zdefiniowana w pliku: {path}

en: Reset to initial value: <b>{value}</b>
pl: Przywróć do domyślnej wartości: <b>{value}</b>

en: Reset to default value: <b>{value}</b>
pl: Przywróć do domyślnej wartości: <b>{value}</b>

en: Reset to value: <b>{value}</b>
pl: Przywróć do wartości: <b>{value}</b>

[ctx: option|greeter|allow-debugging]
en: GtkInspector is not available on your system
    Gtk version: {current} < {minimal}
pl: GtkInspector nie jest dostępny na twoim systemie
    Wersja GTK: {current} < {minimal}

en: File not found: {path}
pl: Nie znaleziono pliku: {path}

en: Failed to check permissions: {error}
pl: Nie udało się sprawdzić uprawnień: {error}

en: Directory is not readable: {path}
pl: Ścieżka nie jest odczytywalna: {path}

en: LightDM does not have permissions to read path: {path}
pl: LightDM nie posiada uprawnień do odczytania ścieżki: {path}

en: Path is not a regular file: {path}
pl: Ścieżka nie jest zwykłym plikiem: {path}

en: LightDM does not have permissions to execute file: {path}
pl: LightDM nie posiada uprawnień do wykonania pliku: {path}

[ctx: icon-dialog]
en: All contexts
pl: Cała zawartość

[ctx: icon-dialog]
note: separator
en: Actions
pl: Działania

[ctx: icon-dialog]
en: Applications
pl: Aplikacje

[ctx: icon-dialog]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: icon-dialog]
en: Devices
pl: Urządzenia

[ctx: icon-dialog]
en: Emblems
pl: Symbole

[ctx: icon-dialog]
en: Emoticons
pl: Emotikony

[ctx: icon-dialog]
en: International
pl: Międzynarodowe

[ctx: icon-dialog]
en: MIME Types
pl: Typy MIME

[ctx: icon-dialog]
en: Places
pl: Miejsca

[ctx: icon-dialog]
en: Status
pl: Stan

[ctx: option-entry|icon]
en: Unrecognized value: {value}
pl: Nierozpoznana wartość: {value}

[ctx: option-entry|icon]
en: Select icon name...
pl: Wybierz nazwę ikony...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>Icon: {icon}</b>
pl: <b>Ikona: {icon}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: Select file...
pl: Wybierz plik...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b>
pl: <b>Plik: {path}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b> (failed to load)
pl: <b>Plik: {path}</b> (nie udało się odczytać)

[ctx: option-entry|indicators]
en: Use default value...
pl: Użyj domyślnej wartości...

[ctx: option-entry|indicators]
en: <b>Using default value</b>
pl: <b>Użyto domyślnej wartości</b>

[ctx: option-entry|indicators]
en: Path/Service field is not filled
pl: Ścieżka/pole nie jest wypełnione

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator "{name}" is already in the list.
    It will be overwritten.
pl: Wskaźnik "{name}" jest już na liście.
    Zostanie on nadpisany.

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: External library/service
pl: Zewnętrzna biblioteka/serwis

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Spacer
pl: Odstęp

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Text
pl: Tekst

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Clock
pl: Zegar

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Host name
pl: Nazwa hosta

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Keyboard layout
pl: Układ klawiatury

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Sessions menu
pl: Menu sesji

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Languages menu
pl: Menu języków

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Accessibility menu
pl: Menu dostępności

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Power menu
pl: Menu zasilania

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Spacer
pl: Odstęp

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Custom text or/and image
pl: Niestandardowy tekst i/lub obraz

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Host name
pl: Nazwa hosta

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Clock
pl: Zegar

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Layout indicator
pl: Wskaźnik wyglądu

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Sessions menu (xfce, unity, gnome etc.)
pl: Menu sesji (XFCE, Unity, GNOME itd.)

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Languages menu
pl: Menu języków

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Accessibility menu
pl: Menu dostępności

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Power menu
pl: Menu zasilania

[ctx: option-entry|indicators]
en: Reset to _defaults
pl: Przywróć _do domyślnych

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _label
pl: Wyświet_l tekst

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _image
pl: Wyświetl _obraz

[ctx: option-entry|indicators]
en: _Remove
pl: _Usuń

[ctx: option-entry|indicators]
en: Show unused items
pl: Pokaż nieużywane

[ctx: option-entry|indicators]
en: Predefined templates:
pl: Predefiniowane szablony:

[ctx: option|StringPathEntry]
en: Select path
pl: Wybierz ścieżkę

en: Authentication is required to run Settings editor for LightDM GTK+ Greeter
pl: Autentyfikacja jest wymagana aby uruchomić Edytor ustawień LightDM GTK+ Greeter
