lightdm-gtk-greeter-settings - en to sr translation catalogue (57 entries)

en: LightDM GTK+ Greeter settings
sr: Поставке програма LightDM GTK+ Greeter

en: LightDM GTK+ Greeter: settings
sr: LightDM GTK+ Greeter: поставке

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: None
sr: Без

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: RGB
sr: ЦЗП

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: BGR
sr: ПЗЦ

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
sr: Усправно ЦЗП

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
sr: Усправно ПЗЦ

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: None
sr: Без

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
sr: Благо

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
sr: Средње

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Full
sr: Потпуно

[ctx: option|greeter|xft-antialias]
en: Antialias
sr: Умекшавање ивица

en: Enable this option to override system defaults
sr: Омогућите ово ради надлгашавања системских поставки

[ctx: option|greeter|xft-dpi]
en: DPI
sr: ТПИ

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Subpixel rendering
sr: Дотеривање испод тачака

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Hinting
sr: Наговештавање

en: Additional font options
sr: Додатне могућности за словни лик

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
sr: Позадина

[ctx: option|multihead]
en:  <i>(or use <a href="">multihead setup</a> for individual monitors)</i>
sr:  <i>(или користи <a href="">поставку са више глава</a>за појединачне екране)</i>

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
sr: Боја

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
sr: Слика

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
sr: Тема

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
sr: Иконице

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
sr: Словни лик

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
sr: Корисникова слика

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
sr: Подразумевана корисникова слика

[ctx: option|greeter|user-background]
en: Use user wallpaper if available
sr: Користи слику позадине ако је доступна

[ctx: tabs]
en: Appearance
sr: Изглед

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add indicator to list
sr: Додај указивач на списак

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
sr: Додај

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove indicator from list
sr: Уклони указивач са списка

[ctx: button]
en: _Close
sr: _Затвори

[ctx: button]
en: _Save
sr: _Сачувај

[ctx: button]
en: _Reload
sr: _Учитај поново

en: Read configuration file
sr: Учитај поново датотеку поставки

[ctx: icon-dialog]
en: Select icon
sr: Изаберите иконицу

[ctx: button]
en: _Cancel
sr: _Откажи

[ctx: button]
en: _OK
sr: У _реду

en: Add selected indicator to the list and close this window
sr: Додај изабрани указивач на списак и затвори овај прозор

[ctx: icon-dialog]
en: Icon _name:
sr: Име _иконице:

[ctx: icon-dialog]
en: _Icon names:
sr: Имена _иконица:

[ctx: icon-dialog]
en: List _standard icons only
sr: Прикажи само _уобичајене иконице

[ctx: button]
en: _Add
sr: _Додај

en: You don't have permissions to change greeter configuration
sr: Немате овлашћења за измену поставки програма greeter

en: No permissions to save configuration
sr: Немате овлашћења за чување поставки

en: It seems that you don't have permissions to write to file:
    {path}
    
    Try to run this program using "sudo" or "pkexec"
sr: Изгледа да немате овлашћења за упис у датотеку:
    {path}
    
    Покушајте да покренете овај програм помоћу „sudo“ или „pkexec“

[ctx: icon-dialog]
note: separator
en: Actions
sr: Радње

[ctx: icon-dialog]
en: Applications
sr: Програми

[ctx: icon-dialog]
en: Categories
sr: Врсте

[ctx: icon-dialog]
en: Devices
sr: Уређаји

[ctx: icon-dialog]
en: Emblems
sr: Обележја

[ctx: icon-dialog]
en: Emoticons
sr: Смешци

[ctx: icon-dialog]
en: International
sr: Међународно

[ctx: icon-dialog]
en: MIME Types
sr: МИМЕ врсте

[ctx: icon-dialog]
en: Places
sr: Места

[ctx: icon-dialog]
en: Status
sr: Стање

en: Authentication is required to run Settings editor for LightDM GTK+ Greeter
sr: Неопходно је овлашћење ради покретања уредника поставки програма
