lightdm-gtk-greeter-settings - en to lt translation catalogue (169 entries)

en: LightDM GTK+ Greeter settings
lt: LightDM GTK+ sveikintojo nustatymai

en: Configure LightDM GTK+ Greeter
lt: Konfigūruoti LightDM GTK+ sveikintoją

en: LightDM GTK+ Greeter: settings
lt: LightDM GTK+ sveikintojas: nustatymai

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: None
lt: Nėra

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
lt: Vertikalus RGB

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
lt: Vertikalus BGR

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: None
lt: Nėra

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
lt: Nežymi

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
lt: Vidutinė

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Full
lt: Pilna

[ctx: option|greeter|xft-antialias]
en: Antialias
lt: Glodinimas

en: Enable this option to override system defaults
lt: Įjunkite šią parinktį, norėdami nustelbti numatytasias sistemos reikšmes

[ctx: option|greeter|xft-dpi]
en: DPI
lt: Taškų colyje (DPI)

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Subpixel rendering
lt: Subpikselinis atvaizdavimas

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Hinting
lt: Taškinė korekcija

en: Additional font options
lt: Papildomos šrifto parinktys

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: option|multihead]
en:  <i>(or use <a href="">multihead setup</a> for individual monitors)</i>
lt:  <i>(arba atskiriems ekranams naudokite <a href="">kelių ekranų sąranką</a>)</i>

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
lt: Paveikslas

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
lt: Tema

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
lt: Piktogramos

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
lt: Šriftas

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
lt: Naudotojo paveikslas

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
lt: Numatytasis naudotojo paveikslas

[ctx: option|greeter|user-background]
en: Use user wallpaper if available
lt: Jei prieinama, naudoti naudotojo darbalaukio foną

[ctx: tabs]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: %H %I - hours, %M - minutes, %S - seconds
    %d - day, %m - month, %y %Y - year
    %a %A - day of the week, %b %B - month name
lt: %H %I - valandos, %M - minutės, %S - sekundės
    %d - diena, %m - mėnuo, %y %Y - metai
    %a %A - savaitės diena, %b %B - mėnesio pavadinimas

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add indicator to list
lt: Pridėti indikatorių prie sąrašo

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove indicator from list
lt: Šalinti indikatorių iš sąrašo

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move down
lt: Nuleisti žemyn

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Down
lt: Žemyn

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Templates
lt: Šablonai

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: Clock format:
lt: Laikrodžio formatas:

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Redefine indicators
lt: Iš naujo apibrėžti indikatorius

[ctx: tabs]
en: Panel
lt: Skydelis

[ctx: option|greeter|position]
en: Horizontal
lt: Horizontaliai

[ctx: option|greeter|position]
en: Vertical
lt: Vertikaliai

[ctx: option|greeter|position]
en: in %
lt: procentais (%)

[ctx: option|greeter|position]
en: from right
lt: nuo dešinės

[ctx: option|greeter|position]
en: from bottom
lt: nuo apačios

[ctx: option|greeter|position]
en: Select base point and its position.
lt: Pasirinkite bazinį tašką ir jo poziciją.

[ctx: tabs]
en: Window position
lt: Lango vieta

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
lt: Niekada

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

[ctx: option|greeter|reader]
en: Select path to reader...
lt: Pasirinkti kelią į skaitytoją...

[ctx: option|greeter|reader]
en: Command to launch screen reader
lt: Komanda, skirta paleisti ekrano skaitytoją

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Select path to keyboard...
lt: Pasirinkti kelią į klaviatūrą

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Command to launch on-screen keyboard
lt: Komanda, skirta paleisti klaviatūrą ekrane

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Disabled at start
lt: Paleidimo metu išjungta

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Enabled at start
lt: Paleidimo metu įjungta

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Save state between launches
lt: Įrašyti būseną tarp paleidimų

[ctx: option|greeter|a11y-theme]
en: Contrast theme
lt: Kontrastinė tema

[ctx: option|greeter|a11y-font]
en: Large font
lt: Didelis šriftas

[ctx: greeter|option|reader]
en: Reader
lt: Skaitytojas

[ctx: greeter|option|keyboard]
en: Keyboard
lt: Klaviatūra

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Timeout until the screen blanks
lt: Laikas, po kurio bus užtamsinamas ekranas

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Debugging mode
lt: Derinimo veiksena

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Enable keys to launch GtkInspector
    More informative log
lt: Įjungti mygtukus, skirtus GtkInspector paleidimui
    Labiau informatyviam žurnalui

[ctx: tabs]
en: Misc.
lt: Įvairūs

[ctx: button]
en: _Close
lt: _Užverti

[ctx: button]
en: _Save
lt: Į_rašyti

[ctx: button]
en: _Reload
lt: _Įkelti iš naujo

en: Read configuration file
lt: Skaityti konfigūracijos failą

[ctx: icon-dialog]
en: Select icon
lt: Pasirinkite piktogramą

[ctx: button]
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

[ctx: button]
en: _OK
lt: _Gerai

en: Add selected indicator to the list and close this window
lt: Pridėti pasirinktą indikatorių prie sąrašo ir užverti šį langą

[ctx: icon-dialog]
en: Icon _name:
lt: Piktogramos pavadi_nimas:

[ctx: icon-dialog]
en: _Contexts:
lt: _Kontekstai:

[ctx: icon-dialog]
en: _Icon names:
lt: P_iktogramos pavadinimai:

[ctx: icon-dialog]
en: List _standard icons only
lt: Pateikti tik _standartines piktogramas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

[ctx: option-entry|indicators]
en: Select file...
lt: Pasirinkti failą...

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator properties
lt: Indikatoriaus savybės

[ctx: button]
en: _Add
lt: _Pridėti

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator
lt: Indikatorius

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display label
lt: Rodyti etiketę

[ctx: option-entry|indicators]
en: Leave empty to use default value
lt: Palikite tuščią, norėdami naudoti numatytąją reikšmę

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display image
lt: Rodyti paveikslą

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator library/service:
lt: Bibliotekos/tarnybos indikatorius:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Hide disabled power actions
lt: Slėpti išjungtus energijos veiksmus

[ctx: option-entry|indicators]
en: Text to display:
lt: Rodomas tekstas:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Spacer - fills the maximum available space
lt: Tarpas - užpildo didžiausią prieinamą plotą

[ctx: option-entry|indicators]
en: Separator - draw a separator
lt: Skirtukas - nubrėžti skirtuką

[ctx: option|multihead]
en: Multihead setup
lt: Kelių ekranų sąranka

[ctx: option|multihead]
en: Add configuration
lt: Pridėti konfigūraciją

[ctx: option|multihead]
en: No configured monitors found
lt: Nerasta sukonfigūruotų ekranų

[ctx: option|multihead]
en: Monitor name:
lt: Ekrano pavadinimas:

en: Don't leave empty
lt: Nepalikite tuščio

[ctx: option|multihead]
en: Add new monitor configuration
lt: Pridėti naują ekrano konfigūraciją

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "background" option
lt: Pakeisti numatytąją "fono" parinktį

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "user-background" option
lt: Pakeisti numatytąją "naudotojo-fono" parinktį

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "laptop" option
lt: Pakeisti numatytąją "nešiojamojo kompiuterio" parinktį

[ctx: option|greeter|laptop]
en: This monitor is laptop display (detect lid closing)
lt: Šis ekranas yra nešiojamojo kompiuterio ekranas (aptikti dangčio uždarymą)

[ctx: option|multihead]
en: <i>Note: greeter does not set monitor geometry.
    You need to configure it manually.</i>
lt: <i>Pastaba: sveikintojas nenustato ekrano geometrijos.
    Jums reikia ją sukonfigūruoti rankiniu būdu.</i>

en: You don't have permissions to change greeter configuration
lt: Jūs neturite leidimų keisti sveikintojo konfigūracijos

en: No permissions to save configuration
lt: Nėra leidimų įrašyti konfigūraciją

en: It seems that you don't have permissions to write to file:
    {path}
    
    Try to run this program using "sudo" or "pkexec"
lt: Atrodo, kad jūs neturite leidimų rašyti į failą:
    {path}
    
    Pabandykite vykdyti šią programą, naudodami "sudo" ar "pkexec"

en: <i>disabled</i>
lt: <i>išjungta</i>

en: <i>empty string</i>
lt: <i>tuščia eilutė</i>

en: <i>None</i>
lt: <i>Nėra</i>

en: Value defined in file: {path}
lt: Faile apibrėžta reikšmė: {path}

en: Reset to initial value: <b>{value}</b>
lt: Atkurti į pradinę reikšmę: <b>{value}</b>

en: Reset to default value: <b>{value}</b>
lt: Atkurti į numatytąją reikšmę: <b>{value}</b>

en: Reset to value: <b>{value}</b>
lt: Atkurti į reikšmę: <b>{value}</b>

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: {count} min
lt: {count} min.

[ctx: option|greeter|allow-debugging]
en: GtkInspector is not available on your system
    Gtk version: {current} < {minimal}
lt: GtkInspector jūsų sistemoje yra neprieinama
    Gtk versija: {current} < {minimal}

en: File not found: {path}
lt: Failas nerastas: {path}

en: Failed to check permissions: {error}
lt: Nepavyko patikrinti leidimų: {error}

en: Directory is not readable: {path}
lt: Katalogas nėra skaitymui: {path}

en: LightDM does not have permissions to read path: {path}
lt: LightDM neturi leidimų skaityti kelią: {path}

en: Path is not a regular file: {path}
lt: Kelias nėra įprastas failas: {path}

en: LightDM does not have permissions to execute file: {path}
lt: LightDM neturi leidimų vykdyti failą: {path}

[ctx: icon-dialog]
en: All contexts
lt: Visi kontekstai

[ctx: icon-dialog]
note: separator
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: icon-dialog]
en: Applications
lt: Programos

[ctx: icon-dialog]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: icon-dialog]
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: icon-dialog]
en: Emblems
lt: Emblemos

[ctx: icon-dialog]
en: Emoticons
lt: Jaustukai

[ctx: icon-dialog]
en: International
lt: Tarptautiniai

[ctx: icon-dialog]
en: MIME Types
lt: MIME tipai

[ctx: icon-dialog]
en: Places
lt: Vietos

[ctx: icon-dialog]
en: Status
lt: Būsena

[ctx: option-entry|icon]
en: Unrecognized value: {value}
lt: Neatpažįstama reikšmė: {value}

[ctx: option-entry|icon]
en: Select icon name...
lt: Pasirinkti piktogramos pavadinimą...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>Icon: {icon}</b>
lt: <b>Piktograma: {icon}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: Select file...
lt: Pasirinkti failą...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b>
lt: <b>Failas: {path}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b> (failed to load)
lt: <b>Failas: {path}</b> (nepavyko įkelti)

[ctx: option-entry|indicators]
en: Use default value...
lt: Naudoti numatytąją reišmę...

[ctx: option-entry|indicators]
en: <b>Using default value</b>
lt: <b>Naudojama numatytoji reikšmė</b>

[ctx: option-entry|indicators]
en: Path/Service field is not filled
lt: Nėra užpildytas kelio/tarnybos laukas

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator "{name}" is already in the list.
    It will be overwritten.
lt: Indikatorius "{name}" sąraše jau yra.
    Jis bus pakeistas.

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: External library/service
lt: Išorinė biblioteka/tarnyba

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Spacer
lt: Tarpas

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Separator
lt: Skirtukas

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Text
lt: Tekstas

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Clock
lt: Laikrodis

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Host name
lt: Kompiuterio vardas

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Sessions menu
lt: Seansų meniu

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Languages menu
lt: Kalbų meniu

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Accessibility menu
lt: Prieinamumo meniu

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Power menu
lt: Išjungimo meniu

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Spacer
lt: Tarpas

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Separator
lt: Skirtukas

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Custom text or/and image
lt: Pasirinktinis tekstas arba/ir paveikslas

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Host name
lt: Kompiuterio vardas

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Clock
lt: Laikrodis

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Layout indicator
lt: Išdėstymo indikatorius

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Sessions menu (xfce, unity, gnome etc.)
lt: Seansų meniu (xfce, unity, gnome ir t.t.)

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Languages menu
lt: Kalbų meniu

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Accessibility menu
lt: Prieinamumo meniu

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Power menu
lt: Išjungimo meniu

[ctx: option-entry|indicators]
en: Reset to _defaults
lt: Atkurti numaty_tąsias reikšmes

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _label
lt: Rodyti _etiketę

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _image
lt: Rodyti _paveikslą

[ctx: option-entry|indicators]
en: _Remove
lt: Ša_linti

[ctx: option-entry|indicators]
en: Show unused items
lt: Rodyti nenaudojamus elementus

[ctx: option-entry|indicators]
en: Predefined templates:
lt: Numatytieji šablonai:

[ctx: option|StringPathEntry]
en: Select path
lt: Pasirinkite kelią

en: Authentication is required to run Settings editor for LightDM GTK+ Greeter
lt: Norint vykdyti LightDM GTK+ sveikintojo nustatymų redaktorių, reikalingas tapatybės nustatymas
