lightdm-gtk-greeter-settings - en to br translation catalogue (80 entries)

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: RGB
br: RGG

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
br: Skañv

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
br: Etre

[ctx: option|greeter|xft-antialias]
en: Antialias
br: Lufrañ

[ctx: option|greeter|xft-dpi]
en: DPI
br: PDM

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Hinting
br: Kengeidañ

en: Additional font options
br: Dibarzhioù nodrezh ouzhpenn

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
br: Drekva

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
br: Liv

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
br: Skeudenn

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
br: Tem

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
br: Arlunioù

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
br: Nodrezh

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
br: Skeudenn an arveriad

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
br: Skeudenn an arveriad dre ziouer

[ctx: tabs]
en: Appearance
br: Neuz

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
br: Ouzhpennañ

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove
br: Lemel kuit

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move up
br: Sevel

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Up
br: Sevel

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move down
br: Diskenn

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Down
br: Diskenn

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Templates
br: Patromoù

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: Clock format:
br: Mentrezh an eur :

[ctx: tabs]
en: Panel
br: Panell

[ctx: option|greeter|position]
en: Horizontal
br: A-blaen

[ctx: option|greeter|position]
en: Vertical
br: A-serzh

[ctx: option|greeter|position]
en: from right
br: adalek an dehou

[ctx: option|greeter|position]
en: from bottom
br: eus an traoñ

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
br: Gwech ebet

en: Accessibility
br: Haezadusted

[ctx: option|greeter|reader]
en: Select path to reader...
br: Diuzañ an treug d'al lenner...

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Select path to keyboard...
br: Diuzañ an treug d'ar c'hlavier...

[ctx: option|greeter|a11y-font]
en: Large font
br: Nodrezh bras

[ctx: greeter|option|reader]
en: Reader
br: Lenner

[ctx: greeter|option|keyboard]
en: Keyboard
br: Klavier

[ctx: button]
en: _Close
br: _Serriñ

[ctx: button]
en: _Save
br: En_rollañ

[ctx: button]
en: _Reload
br: _Adkargañ

[ctx: icon-dialog]
en: Select icon
br: Diuzañ un arlun

[ctx: button]
en: _Cancel
br: _Nullañ

[ctx: button]
en: _OK
br: Mat e_o

[ctx: icon-dialog]
en: Icon _name:
br: A_nv an arlun :

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _OK
br: Mat e_o

[ctx: option-entry|indicators]
en: Select file...
br: Diuzañ ur restr...

[ctx: button]
en: _Add
br: _Ouzhpennañ

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display label
br: Diskouez ar skritell

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display image
br: Diskouez ar skeudenn

[ctx: option-entry|indicators]
en: Text to display:
br: Skrid da ziskouez :

en: <i>disabled</i>
br: <i>diweredekaet</i>

en: <i>empty string</i>
br: <i>hedad goullo</i>

en: <i>None</i>
br: <i>Tra ebet</i>

[ctx: icon-dialog]
note: separator
en: Actions
br: Gweredoù

[ctx: icon-dialog]
en: Applications
br: Arloadoù

[ctx: icon-dialog]
en: Categories
br: Rummadoù

[ctx: icon-dialog]
en: Devices
br: Trobarzhelloù

[ctx: icon-dialog]
en: Emblems
br: Sielloù

[ctx: icon-dialog]
en: International
br: Etrevroadel

[ctx: icon-dialog]
en: MIME Types
br: Rizhoù MIME

[ctx: icon-dialog]
en: Places
br: Berradennoù

[ctx: icon-dialog]
en: Status
br: Stad

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>Icon: {icon}</b>
br: <b>Arlun : {icon}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: Select file...
br: Diuzañ ur restr...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b>
br: <b>Restr : {path}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b> (failed to load)
br: <b>Restr : {path}</b> (c'hwitadenn war kargañ)

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Separator
br: Disranner

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Text
br: Testenn

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Clock
br: Eurier

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Host name
br: Anv an ostiz

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Keyboard layout
br: Aozadur ar c'hlavier

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Languages menu
br: Lañser at yezhoù

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Separator
br: Disranner

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Host name
br: Anv an ostiz

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Clock
br: Eurier

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Sessions menu (xfce, unity, gnome etc.)
br: Lañser an estez (xfce, unity, gnome, etc.)

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Languages menu
br: Lañser at yezhoù

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _label
br: Diskouez ar skite_ll

[ctx: option-entry|indicators]
en: Display _image
br: D_iskouez ar skeudenn

[ctx: option-entry|indicators]
en: _Remove
br: Lemel _kuit
