lightdm-gtk-greeter-settings - en to cs translation catalogue (154 entries)

en: LightDM GTK+ Greeter settings
cs: Nastavení přihlašovací obrazovky

en: Configure LightDM GTK+ Greeter
cs: Nastavení LightDM GTK+ Greeter

en: LightDM GTK+ Greeter: settings
cs: LightDM GTK+ Greeter: nastavení

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: None
cs: Žádné

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical RGB
cs: Vertikální RGB

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Vertical BGR
cs: Vertikální BGR

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: None
cs: Žádné

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Slight
cs: Mírný

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Medium
cs: Střední

[ctx: option|greeter|xft-hintstyle]
en: Full
cs: Úplný

[ctx: option|greeter|xft-antialias]
en: Antialias
cs: Vyhlazování

en: Enable this option to override system defaults
cs: Zapněte pro přepsání výchozího nastavení systému

[ctx: option|greeter|xft-rgba]
en: Subpixel rendering
cs: Pořadí subpixelů

en: Additional font options
cs: Další možnosti písma

[ctx: option|greeter|background]
en: Background
cs: Pozadí

[ctx: option|multihead]
en:  <i>(or use <a href="">multihead setup</a> for individual monitors)</i>
cs:  <i>(nebo použijte <a href="">nastavení více monitorů</a> pro jednotlivé monitory)</i>

[ctx: option|greeter|background]
en: Color
cs: Barva

[ctx: option|greeter|background]
en: Image
cs: Obrázek

[ctx: option|greeter|theme-name]
en: Theme
cs: Téma vzhledu

[ctx: option|greeter|icon-theme-name]
en: Icons
cs: Ikony

[ctx: option|greeter|font-name]
en: Font
cs: Písmo

[ctx: option|greeter|hide-user-image]
en: User image
cs: Obrázek uživatele

[ctx: option|greeter|default-user-image]
en: Default user image
cs: Výchozí obrázek uživatele

[ctx: option|greeter|user-background]
en: Use user wallpaper if available
cs: Použít tapetu uživatele, pokud je dostupná

[ctx: tabs]
en: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: %H %I - hours, %M - minutes, %S - seconds
    %d - day, %m - month, %y %Y - year
    %a %A - day of the week, %b %B - month name
cs: %H %I - hodiny, %M - minuty, %S - vteřiny
    %d - den, %m - měsíc, %y %Y - rok
    %a %A - den v týdnu, %b %B - jméno měsíce

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add indicator to list
cs: Přidat indikátor do seznamu

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove indicator from list
cs: Odebrat indikátor ze seznamu

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Remove
cs: Odebrat

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move up
cs: Posunout nahoru

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Up
cs: Nahoru

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Move down
cs: Posunout dolů

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Down
cs: Dolů

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Templates
cs: Šablony

[ctx: option|greeter|clock-format]
en: Clock format:
cs: Formát hodin:

[ctx: option|greeter|indicators]
en: Redefine indicators
cs: Upravit indikátory

[ctx: option|greeter|position]
en: Horizontal
cs: Vodorovně

[ctx: option|greeter|position]
en: Vertical
cs: Svisle

[ctx: option|greeter|position]
en: in %
cs: v %

[ctx: option|greeter|position]
en: from right
cs: zprava

[ctx: option|greeter|position]
en: from bottom
cs: ze spodu

[ctx: option|greeter|position]
en: Select base point and its position.
cs: Vyberte základní bod a pozici

[ctx: tabs]
en: Window position
cs: Umístění okna

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Never
cs: Nikdy

en: Accessibility
cs: Usnadnění

[ctx: option|greeter|reader]
en: Select path to reader...
cs: Vyberte cestu ke čtečce obrazovky...

[ctx: option|greeter|reader]
en: Command to launch screen reader
cs: Příkaz pro spuštění čtečky obrazovky

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Select path to keyboard...
cs: Vyberte cestu ke klávesnici na obrazovce

[ctx: option|greeter|keyboard]
en: Command to launch on-screen keyboard
cs: Příkaz pro spuštění klávesnice na obrazovce

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Disabled at start
cs: Vypnuto při startu

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Enabled at start
cs: Zapnuto při startu

[ctx: option|greeter|a11y-states]
en: Save state between launches
cs: Zapamatovat poslední stav

[ctx: option|greeter|a11y-theme]
en: Contrast theme
cs: Kontrastní motiv

[ctx: option|greeter|a11y-font]
en: Large font
cs: Velké písmo

[ctx: greeter|option|reader]
en: Reader
cs: Čtečka

[ctx: greeter|option|keyboard]
en: Keyboard
cs: Klávesnice

[ctx: option|greeter|screensaver-timeout]
en: Timeout until the screen blanks
cs: Čas před zhasnutím obrazovky

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Debugging mode
cs: Ladící mód

[ctx: greeter|option|allow-debugging]
en: Enable keys to launch GtkInspector
    More informative log
cs: Povolit klávesy pro spuštění GtkInspector
    Více informativní logování

[ctx: tabs]
en: Misc.
cs: Různé

[ctx: button]
en: _Close
cs: _Zavřit

[ctx: button]
en: _Save
cs: _Uložit

[ctx: button]
en: _Reload
cs: _Obnovit

en: Read configuration file
cs: Přečíst konfigurační soubor

[ctx: icon-dialog]
en: Select icon
cs: Vybrat ikonu

[ctx: button]
en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Add selected indicator to the list and close this window
cs: Přidat vybraný indikátor do seznamu

[ctx: icon-dialog]
en: Icon _name:
cs: Jméno ikony:

[ctx: icon-dialog]
en: _Contexts:
cs: Kontexty:

[ctx: icon-dialog]
en: _Icon names:
cs: Jména ikon:

[ctx: icon-dialog]
en: List _standard icons only
cs: Vypsat pouze standardní ikony

en: _Cancel
cs: _Zrušit

[ctx: option-entry|indicators]
en: Select file...
cs: Vybrat soubor...

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator properties
cs: Vlastnosti indikátoru

[ctx: button]
en: _Add
cs: _Přidat

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator
cs: Indikátor

[ctx: option-entry|indicators]
en: Leave empty to use default value
cs: Nechejte prázdné pro použití výchozí hodnoty

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator library/service:
cs: Indikátor knihovna/služba:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Hide disabled power actions
cs: Schovat zakázané možnosti vypnutí

[ctx: option-entry|indicators]
en: Text to display:
cs: Zobrazit text:

[ctx: option-entry|indicators]
en: Spacer - fills the maximum available space
cs: Mezera - vyplní maximum dostupného místa

[ctx: option-entry|indicators]
en: Separator - draw a separator
cs: Oddělovač

[ctx: option|multihead]
en: Multihead setup
cs: Nastavení více monitorů

[ctx: option|multihead]
en: Add configuration
cs: Přidat nastavení

[ctx: option|multihead]
en: No configured monitors found
cs: Nenalezeny žádné přednastavené monitory

[ctx: option|multihead]
en: Monitor name:
cs: Název monitoru:

en: Don't leave empty
cs: Nesmí být prázdné

[ctx: option|multihead]
en: Add new monitor configuration
cs: Přidat nový monitor

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "background" option
cs: Přepsat výchozí nastavení barvy pozadí

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "user-background" option
cs: Přepsat výchozí nastavení uživatelské tapety

[ctx: option|multihead]
en: Overwrite default "laptop" option
cs: Přepsat výchozí nastavení "notebook"

[ctx: option|greeter|laptop]
en: This monitor is laptop display (detect lid closing)
cs: Tento monitor patří k notebooku (detekovat zavření víka)

en: You don't have permissions to change greeter configuration
cs: Nemáte oprávnění změnit nastavení přihlašovací obrazovky

en: No permissions to save configuration
cs: Nemáte oprávnění uložit nové nastavení

en: It seems that you don't have permissions to write to file:
    {path}
    
    Try to run this program using "sudo" or "pkexec"
cs: Vypadá to, že nemáte oprávnění zápisu do souboru:
    {path}
    
    Zkuste tento program spustit pomocí "sudo" nebo "pkexec"

en: <i>disabled</i>
cs: <i>vypnuto<i>

en: <i>empty string</i>
cs: <i>prázdný řetězec</i>

en: <i>None</i>
cs: <i>žádný<i>

en: Value defined in file: {path}
cs: Hodnota ze souboru: {path}

en: Reset to initial value: <b>{value}</b>
cs: Nastavit výchozí: <b>{value}</b>

en: Reset to default value: <b>{value}</b>
cs: Resetovat na výchozí hodnotu: <b>{value}</b>

en: Reset to value: <b>{value}</b>
cs: Resetovat na hodnotu: <b>{value}</b>

[ctx: option|greeter|allow-debugging]
en: GtkInspector is not available on your system
    Gtk version: {current} < {minimal}
cs: GtkInspector není dostupný ve vašem systému
    Verze Gtk: {current} < {minimal}

en: File not found: {path}
cs: Soubor nenalezen: {path}

en: Failed to check permissions: {error}
cs: Kontrola práv selhala: {error}

en: Directory is not readable: {path}
cs: Složku nelze číst: {path}

en: Path is not a regular file: {path}
cs: Není běžný soubor: {path}

[ctx: icon-dialog]
en: All contexts
cs: Všechny kontexty

[ctx: icon-dialog]
note: separator
en: Actions
cs: Akce

[ctx: icon-dialog]
en: Applications
cs: Aplikace

[ctx: icon-dialog]
en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: icon-dialog]
en: Devices
cs: Zařízení

[ctx: icon-dialog]
en: Emblems
cs: Emblémy

[ctx: icon-dialog]
en: Emoticons
cs: Emotikony

[ctx: icon-dialog]
en: International
cs: Mezinárodní

[ctx: icon-dialog]
en: MIME Types
cs: Typy MIME

[ctx: icon-dialog]
en: Places
cs: Místa

[ctx: icon-dialog]
en: Status
cs: Stav

[ctx: option-entry|icon]
en: Unrecognized value: {value}
cs: Neznámá hodnota: {value}

[ctx: option-entry|icon]
en: Select icon name...
cs: Vyberte název ikony...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>Icon: {icon}</b>
cs: <b>Ikona: {icon}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: Select file...
cs: Vybrat soubor...

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b>
cs: <b>Soubor: {path}</b>

[ctx: option-entry|icon]
en: <b>File: {path}</b> (failed to load)
cs: <b>Soubor: {path}</b> (čtení selhalo)

[ctx: option-entry|indicators]
en: Use default value...
cs: Použít výchozí hodnotu...

[ctx: option-entry|indicators]
en: <b>Using default value</b>
cs: <b>Používá výchozí hodnotu</b>

[ctx: option-entry|indicators]
en: Path/Service field is not filled
cs: Cesta/Služba není vyplněna

[ctx: option-entry|indicators]
en: Indicator "{name}" is already in the list.
    It will be overwritten.
cs: Indikátor "{name}" už je v seznamu.
    Bude přepsán.

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: External library/service
cs: Externí knihovna/služba

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Spacer
cs: Mezera

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Separator
cs: Oddělovač

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Clock
cs: Hodiny

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Host name
cs: Název počítače

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Keyboard layout
cs: Rozložení klávesnice

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Sessions menu
cs: Menu sezení

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Languages menu
cs: Výběr jazyka

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Accessibility menu
cs: Možnosti zpřístupnění

[ctx: option-entry|indicators|name]
en: Power menu
cs: Menu vypínání

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Spacer
cs: Mezera

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Separator
cs: Oddělovač

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Custom text or/and image
cs: Vlastní text nebo/a obrázek

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Host name
cs: Název počítače

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Clock
cs: Hodiny

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Sessions menu (xfce, unity, gnome etc.)
cs: Výběr sezení (xfce, unity, gnome etc.)

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Languages menu
cs: Výběr jazyka

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Accessibility menu
cs: Možnosti zpřístupnění

[ctx: option-entry|indicators|tooltip]
en: Power menu
cs: Menu vypínání

[ctx: option-entry|indicators]
en: Reset to _defaults
cs: Resetovat na _výchozí

[ctx: option-entry|indicators]
en: _Remove
cs: _Odstranit

[ctx: option-entry|indicators]
en: Show unused items
cs: Zobrazit nepoužívané položky

[ctx: option-entry|indicators]
en: Predefined templates:
cs: Předdefinované:

[ctx: option|StringPathEntry]
en: Select path
cs: Vybrat cestu

en: Authentication is required to run Settings editor for LightDM GTK+ Greeter
cs: Pro spuštění Nastavení přihlašovací obrazovky je vyžadováno ověření
