Mirage 0.9.5 (rev295) - en to nl translation catalogue (229 entries)

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _View
nl: Bee_ld

en: _Go
nl: _Ga

en: Custom _Actions
nl: Aangepaste _acties

en: _Open Image...
nl: Afbeelding _openen...

en: Open Image
nl: Afbeelding openen

en: Open _Remote image...
nl: Afbeelding op a_fstand openen...

en: Open Remote Image
nl: Afbeelding op afstand openen

en: Open _Folder...
nl: _Map openen...

en: Open Folder
nl: Map openen

en: _Save Image
nl: Afbeelding op_slaan

en: Save Image
nl: Afbeelding opslaan

en: Save Image _As...
nl: Afbeelding opslaan a_ls...

en: Save Image As
nl: Afbeelding opslaan als

en: _Crop...
nl: _Bijsnijden...

en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: R_esize...
nl: _Schalen...

en: Resize Image
nl: Afbeelding schalen

en: _Saturation...
nl: Ver_zadiging...

en: Modify saturation
nl: Verzadiging aanpassen

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: _Previous Image
nl: Vo_rige afbeelding

en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

en: _Next Image
nl: Vol_gende afbeelding

en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

en: _Previous
nl: Vo_rige

en: Previous
nl: Vorige

en: _Next
nl: Vol_gende

en: Next
nl: Volgende

en: _Random Image
nl: _Willekeurige afbeelding

en: Random Image
nl: Willekeurige afbeelding

en: _First Image
nl: _Eerste afbeelding

en: First Image
nl: Eerste afbeelding

en: _Last Image
nl: _Laatste afbeelding

en: Last Image
nl: Laatste afbeelding

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom To _Fit
nl: _Passend zoomen

en: Fit
nl: Passend

en: Rotate _Left
nl: _Links draaien

en: Rotate Left
nl: Links draaien

en: Rotate _Right
nl: _Rechts draaien

en: Rotate Right
nl: Rechts draaien

en: Flip _Vertically
nl: _Verticaal spiegelen

en: Flip Vertically
nl: _Verticaal spiegelen

en: Flip _Horizontally
nl: _Horizontaal spiegelen

en: Flip Horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: _About
nl: _Over

en: About
nl: Over

en: _Contents
nl: _Inhoudstafel

en: Contents
nl: Inhoudstafel

en: _Preferences...
nl: Voor_keuren...

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Full Screen
nl: _Volledig scherm

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: E_xit Full Screen
nl: Volledig scherm _verlaten

en: Exit Full Screen
nl: Volledig scherm verlaten

en: _Start Slideshow
nl: Diavoorstelling _starten

en: Start Slideshow
nl: Diavoorstelling starten

en: _Stop Slideshow
nl: Diavoorstelling _stoppen

en: Stop Slideshow
nl: Diavoorstelling stoppen

en: _Delete...
nl: Ver_wijderen...

en: Delete Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Re_name...
nl: Her_noemen...

en: Rename Image
nl: Afbeelding hernoemen

en: _Take Screenshot...
nl: Screenshot _nemen...

en: Take Screenshot
nl: Screenshot nemen

en: _Properties...
nl: _Eigenschappen...

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: _Configure...
nl: _Instellen...

en: Custom Actions
nl: Aangepaste acties

en: _Status Bar
nl: _Statusbalk

en: Status Bar
nl: Statusbalk

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Thumbnails _Pane
nl: _Miniatuurweergave paneel

en: Thumbnails Pane
nl: Miniatuurweergave paneel

en: Couldn't find the image %s. Please check your installation.
nl: Kon de afbeelding %s niet vinden. Controleer a.u.b uw installatie.

en: Action: %s
nl: Actie: %s

en: Action return code: %s
nl: Actie return code: %s

en: Unable to launch "%s". Please specify a valid command from Edit > Custom Actions.
nl: Kan "%s" niet uitvoeren. Stel a.u.b. een geldig commando in onder Bewerken > Aangepaste acties.

en: Invalid Custom Action
nl: Ongeldige aangepaste actie

en: Version: Mirage
nl: Versie: Mirage

en: Usage: mirage [OPTION]... FILES|FOLDERS...
nl: Gebruik: mirage [OPTIE]... BESTANDEN|MAPPEN...

en: Options
nl: Opties

en: Show this help and exit
nl: Toon deze help en beëindig

en: Show version information and exit
nl: Toon versie-informatie en beëindig

en: Show more detailed information
nl: Toon meer gedetailleerde informatie

en: Recursively include all images found in
nl: Alle afbeeldingen gevonden in submappen

en: subdirectories of FOLDERS
nl: van MAPPEN recursief toevoegen

en: Start in slideshow mode
nl: Start in diavoorstellingsmodus

en: Start in fullscreen mode
nl: Start in volledig scherm modus

en: Execute 'cmd' when an image is loaded
nl: 'cmd' uitvoeren wanneer een afbeelding wordt

en: i.e. mirage -o 'echo file is %F'
nl: acties, bvb. mirage -o 'echo bestand is %F')

en: Save As
nl: Opslaan als

en: The %s format is not supported for saving. Do you wish to save the file in a different format?
nl: Het formaat %s is niet ondersteund voor opslaan. Wilt u het bestand in een ander formaat opslaan?

en: Save
nl: Opslaan

en: Unable to save %s
nl: Kan %s niet opslaan

en: The current image has been modified. Save changes?
nl: De huidige afbeelding is gewijzigd. Wijzigingen opslaan?

en: Save?
nl: Opslaan?

en: Open Remote
nl: Op afstand openen

en: Image Location (URL):
nl: Afbeeldingslocatie (URL):

en: Open
nl: Openen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Include images in subdirectories
nl: Afbeeldingen in submappen openen

en: Cannot load image.
nl: Kan afbeelding niet laden.

en: Custom actions: %(current)i of  %(total)i
nl: Aangepaste acties: %(current)i van %(total)i

en: Scanning...
nl: Scannen...

en: Configure Custom Actions
nl: Configureer aangepaste acties

en: Action
nl: Actie

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Edit selected action.
nl: Geselecteerde actie bewerken.

en: Remove selected action.
nl: Geselecteerde actie verwijderen.

en: Move selected action up.
nl: Verplaats geselecteerde actie naar omhoog.

en: Move selected action down.
nl: Verplaats geselecteerde actie naar omlaag.

en: File path, name, and extension
nl: Bestandspad, -naam en -extensie

en: File path
nl: Bestandspad

en: File name without file extension
nl: Bestandsnaam zonder bestandsextensie

en: File extension (i.e. ".png")
nl: Bestandsextensie (bvb. "png")

en: List of files, space-separated
nl: Bestandslijst, gescheiden door spaties

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Go to next image
nl: Ga naar volgende afbeelding

en: Go to previous image
nl: Ga naar vorige afbeelding

en: Here you can define custom actions with shortcuts. Actions use the built-in parameters and operations listed below and can have multiple statements separated by a semicolon. Batch actions apply to all images in the list.
nl: Hier kan u aangepaste acties met sneltoetsen definiëren. Acties gebruiken de hieronder weergeven ingebouwde parameters en bewerkingen, en kunnen meerdere statements gescheiden door puntkomma's bevatten. Batch acties zijn van toepassing op alle afbeeldingen in de lijst.

en: Add Custom Action
nl: Aangepaste actie toevoegen

en: Edit Custom Action
nl: Aangepaste actie bewerken

en: Action Name:
nl: Actienaam:

en: Command:
nl: Commando:

en: Shortcut:
nl: Sneltoets:

en: Perform action on all images (Batch)
nl: Actie toepassen op alle afbeeldingen (batch)

en: [PREV] and [NEXT] are only valid alone or at the end of the command
nl: [PREV] en [NEXT] zijn enkel geldig op zichzelf of op het einde van een commando

en: Incomplete custom action specified.
nl: Onvolledige aangepaste actie gespecifieerd.

en: Action Shortcut
nl: Actie sneltoets

en: Press the desired shortcut for the action.
nl: Druk de gewenste sneltoets voor de actie.

en: The shortcut '%(shortcut)s' is already used for '%(key)s'.
nl: De sneltoets '%(shortcut)s' is al gebruikt voor '%(key)s'.

en: Invalid Shortcut
nl: Ongeldige sneltoets

en: _Snap
nl: _Nemen

en: Location
nl: Gebied

en: Entire screen
nl: Volledig scherm

en: Window under pointer
nl: Venster onder de muiscursor

en: Delay
nl: Vertraging

en:  seconds
nl:  seconden

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File modified:
nl: Bestand gewijzigd:

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: File size:
nl: Bestandsgrootte:

en: File type:
nl: Bestandstype:

en: Transparency:
nl: Transparantie:

en: Animation:
nl: Animatie:

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Mirage Preferences
nl: Mirage voorkeuren

en: Sets the background color for the application.
nl: Stelt de achtergrondkleur van de toepassing in.

en: Open Mirage in fullscreen mode
nl: Open Mirage in volledig scherm modus

en: Open Behavior
nl: Gedrag bij openen

en: Open new image in:
nl: Open nieuwe afbeelding in:

en: Smart Mode
nl: Slimme modus

en: Zoom To Fit Mode
nl: Passend zoomen modus

en: 1:1 Mode
nl: 1:1 modus

en: Last Active Mode
nl: Laatste actieve modus

en: Load all images in current directory
nl: Alle afbeeldingen in de huidige map laden

en: If enabled, opening an image in Mirage will automatically load all images found in that image's directory.
nl: Indien geactiveerd zal 'Afbeelding openen' in Mirage automatisch alle afbeeldingen in de map van die afbeelding laden.

en: Allow loading hidden files
nl: Toelaten om verborgen bestanden te laden

en: If checked, Mirage will open hidden files. Otherwise, hidden files will be ignored.
nl: Indien aangevinkt dan zal Mirage verborgen bestanden openen. Anders zullen verborgen bestanden worden genegeerd.

en: Use last chosen directory
nl: Gebruik laatst gekozen map

en: The default 'Open' directory will be the last directory used.
nl: De laatst gebruikte map als standaardmap voor openen gebruiken.

en: Use this fixed directory:
nl: Gebruik deze vaste map:

en: The default 'Open' directory will be this specified directory.
nl: De gespecifieerde map als standaardmap voor openen gebruiken.

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Preload images for faster navigation
nl: Afbeeldingen voorladen voor snellere navigatie

en: If enabled, the next and previous images in the list will be preloaded during idle time. Note that the speed increase comes at the expense of memory usage, so it is recommended to disable this option on machines with limited ram.
nl: Indien geactiveerd dan zullen de volgende en vorige afbeeldingen in de lijst worden voorgeladen gedurende niet-benutte tijd. Merk op dat de geboekte snelheidswinst ten koste gaat van het geheugengebruik, het is aangeraden om deze optie uit te schakelen op machines met beperkt geheugen.

en: Wrap around imagelist:
nl: Doorlopen bij afbeeldingslijst:

en: Prompt User
nl: Gebruiker vragen

en: Slideshow Mode
nl: Diavoorstelling

en: Delay between images in seconds:
nl: Vertraging tussen afbeeldingen in seconden:

en: Randomize order of images
nl: Afbeeldigen in willekeurige volgorde

en: If enabled, a random image will be chosen during slideshow mode (without loading any image twice).
nl: Indien geactiveerd dan zal een willekeurige afbeelding worden gekozen tijdens diavoorstellingsmodus (zonder de afbeelding tweemaal te laden).

en: Disable screensaver in slideshow mode
nl: Schermbeveiliging in diavoorstellingsmodus uitschakelen

en: If enabled, xscreensaver will be temporarily disabled during slideshow mode.
nl: Indien geactiveerd dan zal xscreensaver tijdelijk worden uitgeschakeld tijdens diavoorstellingsmodus.

en: Always start in fullscreen mode
nl: Altijd in volledig scherm modus starten

en: If enabled, starting a slideshow will put the application in fullscreen mode.
nl: Indien geactiveerd dan zal het starten van een diavoorstelling de toepassing in volledige scherm modus plaatsen.

en: Image Editing
nl: Afbeelding bewerken

en: Confirm image delete
nl: Verwijderen van afbeeldingen bevestigen

en: Nearest (Fastest)
nl: Dichtse benadering (snelst)

en: Tiles
nl: Tegels

en: Hyper (Best)
nl: Hyper (best)

en: Modified images:
nl: Gewijzigde afbeeldingen:

en: Ignore Changes
nl: Wijzigingen negeren

en: Auto-Save
nl: Automatisch opslaan

en: Prompt For Action
nl: Vragen wat er dient te gebeuren

en: Quality to save in:
nl: Opslaan in kwaliteit:

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Image
nl: Afbeelding

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: Enter the new name:
nl: Geef de nieuwe naam:

en: Unable to rename %s
nl: Kan %s niet hernoemen

en: Unable to rename
nl: Kan niet hernoemen

en: Are you sure you wish to permanently delete %s?
nl: Bent u zeker dat u %s definitief wilt verwijderen?

en: Unable to delete %s
nl: Kan %s niet verwijderen

en: Unable to delete
nl: Kan niet verwijderen

en: Choose directory
nl: Kies map

en: A fast GTK+ Image Viewer.
nl: Een snel GTK+ afbeeldingsweergaveprogramma.

en: Unable to launch a suitable browser.
nl: Kan geen geschikte browser starten.

en: C_rop
nl: _Bijsnijden

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: _Saturate
nl: _Verzadigen

en: Saturation level:
nl: Verzadigingsniveau:

en: _Resize
nl: _Schalen

en: Preserve aspect ratio
nl: Verhouding behouden

en: You are viewing the first image in the list. Wrap around to the last image?
nl: U bekijkt de eerste afbeelding in de lijst. Doorlopen naar de laatste afbeelding?

en: You are viewing the last image in the list. Wrap around to the first image?
nl: U bekijkt de laatste afbeelding in de lijst. Doorlopen naar de eerste afbeelding?

en: All images have been viewed. Would you like to cycle through the images again?
nl: Alle afbeeldingen zijn bekeken. Wilt u de afbeeldingen opnieuw doorlopen?

en: Wrap?
nl: Doorgaan?

en: Loading: %s
nl: Laden: %s

en: Preloading: %s
nl: Voorladen: %s

en: Skipping: %s
nl: Overslaan: %s

en: Found: %(item)s [%(number)i]
nl: Gevonden: %(item)s [%(number)i]

en: Found: %(fullpath)s [%(number)i]
nl: Gevonden: %(fullpath)s [%(number)i]

en: [%(current)i of %(total)i]
nl: [%(current)i van %(total)i]
