PolicyKit-gnome - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Action Identifier
sk: Identifikátor akcie

en: The action identifier to use for the button
sk: Identifikátor akcie, ktorý sa použije pre tlačidlo

en: Is Authorized
sk: Je oprávnený

en: Whether the process is authorized
sk: Či je proces oprávnený

en: Is Visible
sk: Je viditeľný

en: Whether the widget is visible
sk: Či je ovládací prvok viditeľný

en: Can Obtain
sk: Môže získať

en: Whether authorization can be obtained
sk: Či môže byť oprávnenie získané

en: Unlock Text
sk: Text odomknutia

en: The text to display when prompting the user to unlock.
sk: Text, ktorý sa zobrazí pri výzve používateľa na odomknutie.

en: Click to make changes
sk: Kliknutím povolíte zmeny

en: Unlock Tooltip
sk: Bublinový popis odomknutia

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock.
sk: Bublinový popis, ktorý sa zobrazí pri výzve používateľa na odomknutie.

en: Authentication is needed to make changes.
sk: Na vykonanie zmien je potrebné overenie totožnosti.

en: Lock Text
sk: Text uzamknutia

en: The text to display when prompting the user to lock.
sk: Text, ktorý sa zobrazí pri výzve používateľa na uzamknutie.

en: Click to prevent changes
sk: Kliknite, aby sa zamedzilo zmenám

en: Lock Tooltip
sk: Bublinový popis uzamknutia

en: The tooltip to display when prompting the user to lock.
sk: Bublinový popis, ktorý sa zobrazí pri výzve používateľa na uzamknutie.

en: To prevent further changes, click the lock.
sk: Na zamedzenie ďalších zmien kliknite na zámok.

en: Lock Down Text
sk: Text zamedzenia

en: The text to display when prompting the user to lock down the action for all users.
sk: Text, ktorý sa zobrazí pri výzve používateľa na zamedzenie akcie pre všetkých používateľov.

en: Click to lock down
sk: Kliknite, aby sa vykonalo zamedzenie

en: Lock Down Tooltip
sk: Bublinový popis zamedzenia

en: The tooltip to display when prompting the user to lock down the action for all users.
sk: Bublinový popis, ktorý sa zobrazí pri výzve používateľa na zamedzenie akcie pre všetkých používateľov.

en: To prevent users without administrative privileges from making changes, click the lock.
sk: Na zabránenie vykonania zmien používateľmi bez správcovských práv kliknite na zámok.

en: The text to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
sk: Text, ktorý sa zobrazí, keď používateľ nemôže získať oprávnenie pomocou overenia totožnosti.

en: Not authorized to make changes
sk: Na vykonanie zmien nemáte oprávnenie

en: The tooltip to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
sk: Bublinový popis, ktorý sa zobrazí, keď používateľ nemôže získať oprávnenie pomocou overenia totožnosti.

en: System policy prevents changes. Contact your system administator.
sk: Systémová politika nepovoľuje zmeny. Kontaktujte správcu vášho systému.

en: Select user...
sk: Vybrať používateľa...

en: _Authenticate
sk: _Overiť totožnosť

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sk: Aplikácia sa pokúša vykonať akciu, ktorá vyžaduje práva. Na vykonanie tejto akcie je vyžadované overenie totožnosti niektorého z uvedených používateľov.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sk: Aplikácia sa pokúša vykonať akciu, ktorá vyžaduje práva. Na vykonanie tejto akcie je vyžadované overenie totožnosti.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sk: Aplikácia sa pokúša vykonať akciu, ktorá vyžaduje práva. Na vykonanie tejto akcie je vyžadované overenie totožnosti superpoužívateľa.

en: _Password:
sk: _Heslo:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
sk: <small><b>Po_drobnosti</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sk: <small><b>Akcia:</b></small>

en: Click to edit %s
sk: Kliknutím upravíte %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sk: <small><b>Dodávateľ:</b></small>

en: Click to open %s
sk: Kliknutím otvoríte %s

en: Authenticate
sk: Overenie totožnosti

en: _Password for %s:
sk: _Heslo používateľa %s:

en: Authentication Failure
sk: Overenie totožnosti zlyhalo

en: Authentation dialog was dismissed by the user
sk: Dialógové okno overenia totožnosti bolo zatvorené používateľom
