policykit-gnome - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Action Identifier
cs: Identifikátor akce

en: The action identifier to use for the button
cs: Identifikátor akce, který má být použit u tlačítka

en: Is Authorized
cs: Je oprávněn

en: Whether the process is authorized
cs: Zda je proces oprávněn

en: Is Visible
cs: Je viditelný

en: Whether the widget is visible
cs: Zda je widget viditelný

en: Can Obtain
cs: Je získatelné

en: Whether authorization can be obtained
cs: Zda je oprávnění získatelné

en: Unlock Text
cs: Odemknout text

en: The text to display when prompting the user to unlock.
cs: Text určený k zobrazení při dotazování se uživatele za účelem odemčení.

en: Click to make changes
cs: Kliknutím provedete změny

en: Unlock Tooltip
cs: Odemknout místní nápovědu

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock.
cs: Místní nápověda určená k zobrazení při dotazování se uživatele za účelem odemčení.

en: Authentication is needed to make changes.
cs: K provedení změn je vyžadováno ověření.

en: Lock Text
cs: Uzamknout text

en: The text to display when prompting the user to lock.
cs: Text určený k zobrazení při dotazování se uživatele za účelem uzamčení.

en: Click to prevent changes
cs: Kliknutím se zamezí změnám

en: Lock Tooltip
cs: Uzamknout místní nápovědu

en: The tooltip to display when prompting the user to lock.
cs: Místní nápověda určená k zobrazení při dotazování se uživatele za účelem uzamčení.

en: To prevent further changes, click the lock.
cs: Klikněte na zámek, chcete-li zabránit dalším změnám.

en: Lock Down Text
cs: Text uzamčení

en: The text to display when prompting the user to lock down the action for all users.
cs: Text určený k zobrazení při dotazování se uživatele za účelem uzamčení akce pro všechny uživatele.

en: Click to lock down
cs: Uzamkněte kliknutím

en: Lock Down Tooltip
cs: Místní nápověda uzamknutí

en: The tooltip to display when prompting the user to lock down the action for all users.
cs: Místní nápověda určená k zobrazení při dotazování se uživatele za účelem uzamčení akce pro všechny uživatele.

en: To prevent users without administrative privileges from making changes, click the lock.
cs: Klikněte na zámek, chcete-li zabránit uživatelům bez oprávnění správce v provádění změn.

en: The text to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
cs: Text určený k zobrazení, pokud je uživatel schopen získat oprávnění pomocí ověření.

en: Not authorized to make changes
cs: Neoprávněn k provedení změn

en: The tooltip to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
cs: Místní nápověda určená k zobrazení, pokud uživatel není schopen získat oprávnění pomocí ověření.

en: System policy prevents changes. Contact your system administator.
cs: Systémová pravidla znemožňují provádění změn. Kontaktujte prosím správce systému.

note: Translators: this string is appended to the tooltip if the action is * currently locked down
en: This button is locked down so only users with administrative privileges can unlock it. Right-click the button to remove the lock down.
cs: Toto tlačítko je uzamknuto, takže jej mohou odemknout pouze uživatelé s oprávněním správce. Uzamknutí odstraníte kliknutím pravým tlačítkem myši na tlačítko.

en: Click the icon to drop all elevated privileges
cs: Kliknutím na ikonu zrušíte zvýšená oprávnění

en: Select user...
cs: Vybrat uživatele...

en: _Authenticate
cs: _Ověřit

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
cs: Aplikace se pokouší provést akci, která vyžaduje oprávnění. K provedení této akce je vyžadováno ověření jednoho z níže uvedených uživatelů.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
cs: Aplikace se pokouší provést akci, která vyžaduje oprávnění. K provedení této akce je vyžadováno ověření.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
cs: Aplikace se pokouší provést akci, která vyžaduje oprávnění. K provedení této akce je vyžadováno ověření superuživatele.

en: _Password:
cs: _Heslo:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
cs: <small><b>_Podrobnosti</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
cs: <small><b>Akce:</b></small>

en: Click to edit %s
cs: Kliknutím upravíte %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
cs: <small><b>Dodavatel:</b></small>

en: Click to open %s
cs: Kliknutím otevřete %s

en: Authenticate
cs: Ověřit

en: _Password for %s:
cs: _Heslo %s:

en: Authentication Failure
cs: Selhání ověření

en: PolicyKit Authentication Agent
cs: Ověřovací agent PolicyKit
