PolicyKit-gnome - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Action Identifier
sr: Identifikator akcije

en: The action identifier to use for the button
sr: Identifikator akcije koji će se koristiti za dugme

en: Is Authorized
sr: Ovlašćen je

en: Whether the process is authorized
sr: Pokazuje da li je proces ovlašćen

en: Is Visible
sr: Vidljiv je

en: Whether the widget is visible
sr: Pokazuje da li je vidžet vidljiv

en: Can Obtain
sr: Može dobiti

en: Whether authorization can be obtained
sr: Pokazuje da li ovlašćenje može biti dobijeno

en: Unlock Text
sr: Tekst za otključavanje

en: The text to display when prompting the user to unlock.
sr: Tekst koji će biti prikazan kada se traži od korisnika da otključa.

en: Click to make changes
sr: Kliknite da izmenite

en: Unlock Tooltip
sr: Objašnjenje za otključavanje

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock.
sr: Objašnjenje koje će biti prikazano kada se traži od korisnika da otključa.

en: Authentication is needed to make changes.
sr: Potvrđivanje identiteta je potrebno za unošenje izmena.

en: Lock Text
sr: Tekst za zaključavanje

en: The text to display when prompting the user to lock.
sr: Tekst koji će biti prikazan kada se traži od korisnika da zaključa.

en: Click to prevent changes
sr: Kliknite da sprečite promene

en: Lock Tooltip
sr: Objašnjenje za zaključavanje

en: The tooltip to display when prompting the user to lock.
sr: Objašnjenje koje će biti prikazano kada se traži od korisnika da zaključa.

en: To prevent further changes, click the lock.
sr: Da biste sprečili buduće izmene, kliknite na dugme za zaključavanje.

en: Lock Down Text
sr: Tekst za trajno zaključavanje

en: The text to display when prompting the user to lock down the action for all users.
sr: Tekst koji će biti prikazan kada se traži od korisnika da trajno zaključa akciju za sve korisnike.

en: Click to lock down
sr: Kliknite da trajno zaključate

en: Lock Down Tooltip
sr: Objašnjenje za trajno zaključavanje

en: The tooltip to display when prompting the user to lock down the action for all users.
sr: Objašnjenje koje će biti prikazano kada se traži od korisnika da zaključa akciju za sve korisnike.

en: To prevent users without administrative privileges from making changes, click the lock.
sr: Da biste sprečili korisnike bez administratorskih ovlašćenja da unose izmene, kliknite na dugme za zaključavanje.

en: The text to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
sr: Tekst koji će biti prikazan kada korisnik ne može da dobije dozvolu potvrđivanjem identiteta.

en: Not authorized to make changes
sr: Niste ovlašćeni da unosite izmene

en: The tooltip to display when the user cannot obtain authorization through authentication.
sr: Objašnjenje koje će biti prikazano kada korisnik ne može da dobije dozvolu potvrđivanjem identiteta.

en: System policy prevents changes. Contact your system administator.
sr: Bezbednost sistema sprečava izmene. Kontaktirajte administatora sistema.

en: Select user...
sr: Izaberite korisnika...

en: _Authenticate
sr: _Potvrdi identitet

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sr: Jedna aplikacija pokušava da izvrši radnju koja zahteva izvesna ovlašćenja. Morate da potvrdite da ste jedan od navedenih korisnika za izvršavanje ove radnje.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sr: Jedna aplikacija pokušava da izvrši radnju koja zahteva izvesna ovlašćenja. Morate da potvrdite identitet za izvršavanje ove radnje.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sr: Jedna aplikacija pokušava da izvrši radnju koja zahteva izvesna ovlašćenja. Morate da se predstavite kao administrator za izvršavanje ove radnje.

en: _Password:
sr: _Lozinka:

note: Details
en: <small><b>_Details</b></small>
sr: <small><b>_Detalji</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sr: <small><b>Akcija:</b></small>

en: Click to edit %s
sr: Kliknite da uredite %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sr: <small><b>Proizvođač:</b></small>

en: Click to open %s
sr: Kliknite da otvorite %s

en: Authenticate
sr: Potvrđivanje identiteta

en: _Password for %s:
sr: _Lozinka za %s:

en: Authentication Failure
sr: Potvrđivanje identiteta nije uspelo

en: PolicyKit Authentication Agent
sr: PolisiKit Agent autentifikacije
