virt-viewer 9.0 - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Display version information
eu: Bistaratu bertsio informazioa

en: Display debugging information
eu: Bistaratu arazketa informazioa

en: label
eu: etiketa

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

en: Disconnect
eu: Deskonektatu

en: USB device selection
eu: USB gailuaren hautapena

en: Leave fullscreen
eu: Irten pantaila osotik

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _View
eu: _Ikusi

en: _Zoom
eu: _Zooma

en: _Send key
eu: _Bidali tekla

en: _Help
eu: _Laguntza
