virt-viewer 9.0 - en to ca translation catalogue (121 entries)

en: 
    Error: can't handle multiple URIs
ca: 
    Error: no es poden gestionar múltiples URI

en: 
    No ID|UUID|DOMAIN-NAME was specified for '%s'
ca: 
    No s'ha especificat cap ID|UUID|NOM-DOMINI per a «%s»

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] [ID|UUID|DOMAIN-NAME]
ca: 
    Ús: %s [OPCIONS] [ID|UUID|NOM-DOMINI]

en: %s version %s
ca: %s versió %s

en: (Press %s to release pointer)
ca: (Premeu %s per alliberar el punter)

en: <b>Loading...</b>
ca: <b>S'està carregant...</b>

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
ca: Un client d'escriptori remot que està construït amb GTK-VNC, SPICE-GTK i libvirt

en: About Virt-Viewer
ca: Quant a Virt-Viewer

en: Access remote desktops
ca: Accediu a escriptoris remots

en: At least %s version %s is required to setup this connection
ca: Com a mínim es necessita %s versió %s per preparar aquesta connexió

en: At least %s version %s is required to setup this connection, see %s for details
ca: Com a mínim %s versió %s es requereix per a configurar aquesta connexió, vegeu %s per a més detalls

en: Attach to the local display using libvirt
ca: Adjunta a la pantalla local mitjançant libvirt

en: Authentication failed.
ca: L'autentificació ha fallat.

en: Authentication is required for the %s connection to:
    
    <b>%s</b>
ca: Es requereix autentificació per a la connexió %s a:
    
    <b>%s</b>

en: Authentication is required for the %s connection:
ca: Es requereix autentificació per a la connexió %s:

en: Authentication required
ca: Es requereix autenticació

en: Authentication was cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'autenticació

en: Available virtual machines
ca: Màquines virtuals disponibles

en: C_onnect
ca: C_onnecta

en: Can't connect to channel: %s
ca: No es pot connectar al canal: %s

en: Cannot determine the connection type from URI
ca: No s'ha pogut determinar el tipus de connexió a partir de l'URI

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
ca: No es pot determinar el tipus de gràfics per al convidat %s

en: Cannot determine the host for the guest %s
ca: No s'ha pogut determinar l'amfitrió per al convidat %s

en: Cannot get guest state
ca: No es pot obtenir l'estat del convidat

en: Change CD
ca: Canvia de CD

en: Checking guest domain status
ca: S'està comprovant l'estat del domini del convidat

en: Choose a virtual machine
ca: Trieu una màquina virtual

en: Connect to channel unsupported.
ca: La connexió al canal no és compatible.

en: Connect to hypervisor
ca: Connecta a l'hipervisor

en: Connected to graphic server
ca: S'ha connectat al servidor gràfic

en: Connecting to graphic server
ca: S'està connectant al servidor gràfic

en: Connection _Address
ca: _Adreça de la connexió

en: Connection details
ca: Detalls de la connexió

en: Couldn't open oVirt session:
ca: No s'ha pogut obrir la sessió d'oVirt:

en: Customise hotkeys
ca: Personalitza les dreceres de teclat

en: Direct connection with no automatic tunnels
ca: Connexió directa sense túnels automàtics

en: Display _%d
ca: Monitor _%d

en: Display can only be attached through libvirt with --attach
ca: La pantalla únicament pot adjuntar-se a través de libvirt amb --attach

en: Display debugging information
ca: Mostra la informació de depuració

en: Display verbose information
ca: Mostra informació detallada

en: Display version information
ca: Mostra la informació de la versió

en: Do not ask me again
ca: No m'ho tornis a preguntar

en: Do you want to close the session?
ca: Voleu tancar la sessió?

en: Enable kiosk mode
ca: Activa el mode quiosc

en: Failed to change CD
ca: Ha fallat el canvi de DE

en: Failed to connect:
ca: Ha fallat la connexió:

en: Failed to initiate connection
ca: Ha fallat la inicialització de la connexió

en: Failed to read stdin:
ca: Ha fallat la lectura de l'stdin:

en: File Transfers
ca: Transferències de fitxers

en: Finding guest domain
ca: S'està cercant el domini del convidat

en: Folder sharing
ca: Compartició de carpetes

en: For example, spice://foo.example.org:5900
ca: Per exemple, spice://foo.exemple.cat:5900

en: Guest '%s' is not reachable
ca: El convidat «%s» no és accessible

en: Guest Details
ca: Detalls del convidat

en: Guest domain has shutdown
ca: S'ha aturat el domini del convidat

en: Invalid file %s:
ca: Fitxer no vàlid %s:

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
ca: Argument no vàlid de kiosk-quit: %s

en: Invalid password
ca: La contrasenya no és vàlida

en: Loading...
ca: S'està carregant...

en: Name
ca: Nom

en: Name:
ca: Nom:

en: No connection was chosen
ca: No s'ha seleccionat cap connexió

en: No running virtual machine found
ca: No s'ha trobat cap màquina virtual en execució

en: No virtual machine was chosen
ca: No s'ha triat cap màquina virtual

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
ca: Obre en mode de pantalla completa (ajusta la resolució del convidat per adaptar-se al client)

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Preferences
ca: Preferències

en: Quit on given condition in kiosk mode
ca: Surt del mode quiosc en una condició donada

en: Read-only
ca: Només lectura

en: Recent connections
ca: Connexions recents

en: Reconnect to domain upon restart
ca: Torna a connectar al domini en reiniciar

en: Refresh
ca: Refresca

en: Remote Viewer
ca: Visualitzador remot

en: Remote Viewer provides a graphical viewer for the guest OS display. At this time it supports guest OS using the VNC or SPICE protocols. Further protocols may be supported in the future as user demand dictates. The viewer can connect directly to both local and remotely hosted guest OS, optionally using SSL/TLS encryption.
ca: El visualitzador remot proporciona una aplicació gràfica per a la visualització del monitor del SO del convidat. En aquest moment és compatible amb el SO convidat utilitzant els protocols VNC o SPICE. Altres protocols podrien estar suportats en el futur en funció de la demanda dels usuaris. El visualitzador pot connectar directament al SO del convidat local o amb allotjament remot, de manera opcional mitjançant el xifrat SSL/TLS.

en: Remote viewer client
ca: Client del visualitzador remot

en: Remotely access virtual machines
ca: Accedeix de manera remota a màquines virtuals

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options
ca: Executeu '%s --help' per visualitzar el llistat complet d'opcions disponibles per a la línia d'ordres

en: Screenshot.png
ca: Captura.png

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
ca: Seleccioneu els dispositius USB per a la redirecció

en: Select the virtual machine only by its name
ca: Selecciona la màquina virtual només pel seu nom

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Set window title
ca: Estableix el títol de la finestra

en: Share folder
ca: Comparteix la carpeta

en: The Fedora Translation Team
ca: Robert Antoni Buj i Gelonch <rbuj@fedoraproject.org>

en: Transferring 1 file...
ca: S'està transferint 1 fitxer...

en: USB redirection error: %s
ca: S'ha produït un error en la redirecció USB: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
ca: No es pot autenticar amb el servidor d'escriptori remot a %s: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
ca: No es pot autentificar amb el servidor d'escriptori remot: %s

en: Unable to connect to libvirt with URI: %s.
ca: No es pot connectar a libvirt amb l'URI: %s.

en: Unable to connect to the graphic server %s
ca: No es pot connectar amb el servidor gràfic %s

en: Unable to connect: %s
ca: No es pot connectar: %s

en: Unable to connnect to oVirt
ca: No es pot connectar a oVirt

en: Unable to determine image format for file '%s'
ca: No es pot determinar el format de la imatge per al fitxer '%s'

en: Unspecified error
ca: Error sense especificar

en: Unsupported graphic type '%s'
ca: Tipus no admès de gràfics «%s»

en: Username:
ca: Nom d'usuari:

en: VNC does not provide GUID
ca: VNC no proporciona GUID

en: Virtual machine %s is not running
ca: La màquina virtual %s no s'està executant

en: Virtual machine graphical console
ca: Consola gràfica de la màquina virtual

en: Wait for domain to start
ca: Espera el domini per iniciar

en: Waiting for display %d...
ca: A l'espera de la pantalla %d...

en: Waiting for guest domain to be created
ca: A l'espera de la creació del domini del convidat

en: Waiting for guest domain to re-start
ca: A l'espera del domini del convidat per tornar a iniciar

en: Waiting for guest domain to start
ca: A l'espera del domini del convidat a iniciar

en: Waiting for libvirt to start
ca: A l'espera de libvirt per iniciar

en: Zoom _In
ca: _Augmenta el zoom

en: Zoom _Out
ca: _Disminueix el zoom

en: Zoom level must be within %d-%d
ca: El nivell del zoom ha d'estar dins de l'interval %d-%d

en: Zoom level of window, in percentage
ca: Nivell de zoom de la finestra, en percentatge

en: [none]
ca: [cap]

en: _About
ca: _Quant a

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Normal Size
ca: _Mida normal

en: _OK
ca: D'ac_ord

en: _Save
ca: De_sa

en: _Screenshot
ca: Captura _de pantalla

en: label
ca: etiqueta

en: oVirt VM %s has no display
ca: La MV oVirt %s no té cap pantalla

en: oVirt VM %s has no host information
ca: La MV d'oVirt %s no té cap informació de l'amfitrió

en: oVirt VM %s is not running
ca: La MV oVirt %s no s'està executant
