virt-viewer - en to nl translation catalogue (99 entries)

en: Remote Viewer
nl: Viewer op afstand

en: Access remote desktops
nl: Toegang tot bureaubladen op afstand

en: Virt-Viewer connection file
nl: Virt-Viewer verbindingsbestand

en: Source
nl: Bron

en: The source of the binding
nl: De bron van de binding

en: Target
nl: Doel

en: The target of the binding
nl: Het doel van de binding

en: Source Property
nl: Bron eigenschap

en: The property on the source to bind
nl: De eigenschap van de bron om te binden

en: Target Property
nl: Doel eigenschap

en: The property on the target to bind
nl: De eigenschap van het doel om te binden

en: Flags
nl: Vlaggen

en: The binding flags
nl: De bindingsvlaggen

en: remote-viewer version %s
nl: remote-viewer versie %s

en: Invalid full-screen argument: %s
nl: Ongeldig volledig-scherm argument: %s

note: Create the widgets
en: Connection details
nl: Verbindingsdetails

en: Recent connections:
nl: Recente verbindingen:

en: Display version information
nl: Toon versie informatie

en: Display verbose information
nl: Toon uitgebreide informatie

en: Set window title
nl: Stel venstertitel in

en: Direct connection with no automatic tunnels
nl: Directe verbinding zonder automatische tunnels

en: Zoom level of window, in percentage
nl: Zoom niveau in percentage van het venster

en: Display debugging information
nl: Toon debug informatie

en: Open in full screen mode (auto-conf adjusts guest resolution to fit the client's).
nl: Open in volledig scherm mode (auto-conf past gast resolutie om te passen bij die van de cliënt).

en: Open connection using Spice controller communication
nl: Open verbinding met Spice controller communicatie

en: Customise hotkeys
nl: Pas sneltoetsen aan

note: Setup command line options
en: - Remote viewer client
nl: - Viewer op afstand cliënt

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options
nl: %s
    Voer '%s --help' uit voor een volledige lijst met beschikbare commandoregel opties

en: Error: extra arguments given while using Spice controller
nl: Fout: extra argumenten gegeven tijden het gebruik van de Spice controller

en: Error: can't handle multiple URIs
nl: Fout: kan meerdere URI's niet verwerken

en: Zoom level must be within 10-200
nl: Zoom niveau moet tussen 10-200 zijn

en: Failed to initiate connection
nl: Verbinding initiëren mislukte

en: Display disabled by controller
nl: Display uitgezet door controller

en: Controller connection failed: %s
nl: Controller verbinding mislukte: %s

en: Couldn't create a Spice session
nl: Kon geen Spice sessie aanmaken

en: Setting up Spice session...
nl: Spice sessie opzetten...

en: Invalid file %s
nl: Ongeldig bestand %s

en: Cannot determine the connection type from URI
nl: Kan het connectie type niet van URI bepalen

en: Couldn't create a session for this type: %s
nl: Kan sessie niet aanmaken voor dit type: %s

note: * Local variables: *  c-indent-level: 4 *  c-basic-offset: 4 *  indent-tabs-mode: nil * End:
en: About Glade
nl: Over Glade

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
nl: Een desktop op afstand cliënt gebouwd met GTK-VNC, SPICE-GTK en libvirt

en: The Fedora Translation Team
nl: Het Fedora vertaal team

en: Do you want to close the session?
nl: Wil je de sessie afsluiten?

en: Do not ask me again
nl: Vraag me dit niet weer

en: Waiting for display %d...
nl: Wachten op display %d...

en: Unknown graphic type for the guest %s
nl: Onbekend grafisch type voor de gast %s

en: Connect to ssh failed.
nl: Verbinden met ssh mislukte.

en: Can't connect to channel, SSH only supported.
nl: Kan geen verbinding maken met kanaal, alleen SSH wordt ondersteund

en: Connect to channel unsupported.
nl: Verbinding maken met kanaal wordt niet ondersteund.

en: Connecting to graphic server
nl: Verbinding maken met grafische server

en: Guest domain has shutdown
nl: Gast domein werd afgesloten

en: Connected to graphic server
nl: Verbonden met grafische server

en: Unable to connect to the graphic server %s
nl: Ka niet verbinden met de grafische server %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
    Retry connection again?
nl: Kon geen authenticatieverkrijgen met desktop server op afstand op %s: %s
    Verbinding opnieuw proberen?

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
nl: Kon geen authenticatie verkrijgen met desktop server op afstand: %s

en: USB redirection error: %s
nl: USB omleidingsfout: %s

note: * Local variables: *  c-indent-level: 4 *  c-basic-offset: 4 *  indent-tabs-mode: nil * End:
en: Authentication required
nl: Authenticatie is vereist

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: %s version %s
nl: %s versie %s

en: Attach to the local display using libvirt
nl: Verbindt met het lokale display met libvirt

en: Connect to hypervisor
nl: Verbindt met hypervisor

en: Wait for domain to start
nl: Wacht tot het domein opgestart is

en: Reconnect to domain upon restart
nl: Verbindt opnieuw met domein nadat het opgestart is

en: Open in full screen mode
nl: Open volledig scherm modus

en: Virt Viewer
nl: Virt viewer

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options
nl: Voer '%s --help' uit voor een volledige lijst met beschikbare commandoregel opties

note: Setup command line options
en: - Virtual machine graphical console
nl: - Virtuele machine grafische console

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s
nl: 
    Gebruik: %s [OPTIES] DOMEIN-NAAM|ID|UUID
    
    %s

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
nl: Selecteer USB apparaten voor omleiding

en: Unsupported authentication type %d
nl: Niet-ondersteund authenticatie type %d

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: USB device selection
nl: USB apparaat selectie

en: Send key combination
nl: Stuur sleutel combinatie

en: Leave fullscreen
nl: Verlaat volledig scherm

en: (Press %s to release pointer)
nl: (Druk op %s om wijzer vrij te geven)

en: Waiting for guest domain to re-start
nl: Wacht tot gast domein opnieuw opgestart wordt

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
nl: Kan het grafische type voor de gast %s niet bepalen

en: Cannot determine the graphic address for the guest %s
nl: Kan het grafische adres voor de gast %s niet bepalen

en: Cannot determine the host for the guest %s
nl: Kan de host voor de gast %s niet bepalen

en: Waiting for libvirt to start
nl: Wacht op het opstarten van libvirt

en: Finding guest domain
nl: Zoek naar gast domein

en: Waiting for guest domain to be created
nl: Wacht tot gast domein aangemaakt is

en: Cannot find guest domain %s
nl: Kan gast domein %s niet vinden

en: Checking guest domain status
nl: Controleer gast domein status

en: Waiting for guest domain to start
nl: Wacht tot gast domein gestart wordt

en: Waiting for guest domain to start server
nl: Wacht tot gast domein de server opstart

en: Unable to connect to libvirt with URI %s
nl: Kan niet verbinden met libvirt met URI %s

en: [none]
nl: [geen]

note: * Local variables: *  c-indent-level: 4 *  c-basic-offset: 4 *  indent-tabs-mode: nil * End:
en: _File
nl: _Bestand

en: Smartcard insertion
nl: Breng smartcard in

en: Smartcard removal
nl: Verwijder Smartcard

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Automatically resize
nl: Automatisch grootte veranderen

en: Release cursor
nl: Geef cursor vrij

en: _Send key
nl: _Stuur sleutel

en: _PrintScreen
nl: _Print scherm

en: _Help
nl: _Hulp
