virt-viewer 9.0 - en to hu translation catalogue (133 entries)

en: 
    Error: can't handle multiple URIs
hu: 
    Hiba: nem kezelhető több URI

en: 
    No ID|UUID|DOMAIN-NAME was specified for '%s'
hu: 
    Nincs AZONOSÍTÓ|UUID|DOMAIN-NÉV megadva ehhez: „%s”

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] [ID|UUID|DOMAIN-NAME]
hu: 
    Használat: %s [KAPCSOLÓK] [AZONOSÍTÓ|UUID|DOMAIN-NÉV]

en: %s version %s
hu: %s – %s verzió

en: (Press %s to release pointer)
hu: (Nyomja meg a(z) %s billentyűt a mutató eleresztéséhez)

en: <b>Loading...</b>
hu: <b>Betöltés...</b>

en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
hu: Egy távoli asztal kliens beépített GTK-VNC, SPICE-GTK és libvirt támogatással

en: About Virt-Viewer
hu: A Virt-Viewer névjegye

en: Access remote desktops
hu: Távoli számítógépek elérése

en: At least %s version %s is required to setup this connection
hu: Legalább a(z) %s %s verziója szükséges a kapcsolat beállításához

en: At least %s version %s is required to setup this connection, see %s for details
hu: Legalább a(z) %s %s. verziója szükséges a kapcsolat beállításához, részletekért lásd: %s

en: Attach to the local display using libvirt
hu: Csatlakoztatás a helyi kijelzőhöz a libvirt segítségével

en: Authentication failed.
hu: Hitelesítés sikertelen.

en: Authentication is required for the %s connection to:
    
    <b>%s</b>
hu: Hitelesítés szükséges a(z) %s kapcsolatnál ehhez:
    
    <b>%s</b>

en: Authentication is required for the %s connection:
hu: Hitelesítés szükséges a(z) %s kapcsolathoz:

en: Authentication required
hu: Hitelesítés szükséges

en: Authentication was cancelled
hu: A hitelesítés meg lett szakítva

en: Available virtual machines
hu: Elérhető virtuális gépek

en: C_onnect
hu: K_apcsolódás

en: Can't connect to channel: %s
hu: Nem lehet kapcsolódni a csatornához: %s

en: Cannot determine the connection type from URI
hu: A kapcsolattípus nem határozható meg az URI-ból

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
hu: A(z) %s vendég grafikus mód típusa nem meghatározható

en: Cannot determine the host for the guest %s
hu: A(z) %s vendég gazdagépe nem határozható meg

en: Cannot get guest state
hu: A vendég állapota nem kérdezhető le

en: Change CD
hu: CD cseréje

en: Checking guest domain status
hu: Vendég tartomány állapotellenőrzése

en: Choose a virtual machine
hu: Válasszon egy virtuális gépet

en: Connect to channel unsupported.
hu: A csatornához kapcsolódás nem támogatott.

en: Connect to hypervisor
hu: Csatlakozás a hypervisorhoz

en: Connected to graphic server
hu: Csatlakozva a grafikus kiszolgálóhoz

en: Connecting to graphic server
hu: Csatlakozás a grafikus kiszolgálóhoz

en: Connection _Address
hu: Kapcsolódási _cím

en: Connection details
hu: Kapcsolat részletei

en: Console support is compiled out!
hu: A konzolos támogatás nincs belefordítva!

en: Couldn't open oVirt session:
hu: Az oVirt munkamenet nem nyitható meg:

en: Customise hotkeys
hu: Gyorsbillentyűk testreszabása

en: Direct connection with no automatic tunnels
hu: Közvetlen kapcsolat automatikus átjárók nélkül

en: Display _%d
hu: _%d. megjelenítő

en: Display can only be attached through libvirt with --attach
hu: A kijelző a libvirt-en keresztül csak az --attach-csal kapcsolható össze

en: Display debugging information
hu: Hibakeresési információk megjelenítése

en: Display verbose information
hu: Részletes információk megjelenítése

en: Display version information
hu: Verzió információk megjelenítése

en: Do not ask me again
hu: Ne kérdezze meg többet

en: Do you want to close the session?
hu: Biztosan le akarja zárni ezt a munkamenetet?

en: Enable kiosk mode
hu: Kioszk mód engedélyezése

en: Failed to change CD
hu: A CD cseréje meghiúsult

en: Failed to connect:
hu: Kapcsolódás sikertelen:

en: Failed to initiate connection
hu: Sikertelen kapcsolatindítás

en: Failed to read stdin:
hu: Sikertelen olvasás a szabványos bemenetről:

en: File Transfers
hu: Fájlküldések

en: Finding guest domain
hu: Vendég tartomány keresése

en: Folder sharing
hu: Mappamegosztás

en: For example, spice://foo.example.org:5900
hu: Például spice://valami.example.com:5900

en: Guest '%s' is not reachable
hu: A(z) '%s' vendég nem elérhető

en: Guest Details
hu: Vendég részletei

en: Guest domain has shutdown
hu: A vendég tartomány leállt

en: Invalid file %s:
hu: Érvénytelen %s fájl:

en: Invalid kiosk-quit argument: %s
hu: Érvénytelen kioszk-kilépési argumentum: %s

en: Invalid password
hu: Érvénytelen jelszó

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Name
hu: Név

en: Name:
hu: Név:

en: No connection was chosen
hu: Nem került kiválasztásra kapcsolat

en: No running virtual machine found
hu: Nem található futó virtuális gép

en: No virtual machine was chosen
hu: Nincs virtuális gép kiválasztva

en: Open in full screen mode (adjusts guest resolution to fit the client)
hu: Megnyitás teljes képernyős módban (vendég felbontásának igazítása a klienshez)

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Please add an extension to the file name
hu: Adjon egy kiterjesztést a fájlnévhez

en: Preferences
hu: Beállítások

en: QEMU debug console
hu: QEMU hibakereső konzol

en: QEMU human monitor
hu: QEMU emberi felügyelet

en: Quit on given condition in kiosk mode
hu: A megadott feltétel esetén kilépés kioszk módból

en: Read-only
hu: Csak olvasható

en: Recent connections
hu: Előző kapcsolatok

en: Reconnect to domain upon restart
hu: Újracsatlakozás a tartományhoz újraindításkor

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Remap keys format key=keymod+key e.g. F1=SHIFT+CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void
hu: Billentyűk átprogramozásának formátuma: billentyű=módosító+billentyű, például: F1=CTRL+F1,1=SHIFT+F1,ALT_L=Void

en: Remote Viewer
hu: Távoli megjelenítő

en: Remote Viewer provides a graphical viewer for the guest OS display. At this time it supports guest OS using the VNC or SPICE protocols. Further protocols may be supported in the future as user demand dictates. The viewer can connect directly to both local and remotely hosted guest OS, optionally using SSL/TLS encryption.
hu: A Remote Viewer egy grafikus megjelenítőt biztosít a vendég OS-hez. Jelenleg a vendés OS-t VNC vagy SPICE protokollokon keresztül támogatja. További protokollok is támogatottak lehetnek a jövőben, ha megköveteli a felhasználói igény. A megjelenítő közvetlenül tud csatlakozni helyi és távolit vendég OS-ekhez, választható módon akár SSL/TLS titkosítással.

en: Remote viewer client
hu: Távoli megjelenítő kliens

en: Remotely access virtual machines
hu: Virtuális gépek távoli elérése

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options
hu: Futtassa a „%s --help” parancsot az elérhető parancssori kapcsolók listájáért

en: Save screenshot
hu: Képernyőkép mentése

en: Screenshot.png
hu: Képernyőkép.png

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
hu: Válasszon USB eszközöket az átirányításhoz

en: Select the virtual machine only by its name
hu: Válassza ki a virtuális gépet csak a neve alapján

en: Selected
hu: Kiválasztva

en: Serial
hu: Soros

en: Set window title
hu: Ablak címének megadása

en: Share clipboard
hu: Vágólap megosztása

en: Share folder
hu: Mappa megosztása

en: The Fedora Translation Team
hu: A Fedora fordítói csapata

en: Transferring %u file of %u... | Transferring %u files of %u...
hu[0]: %u / %u fájl átküldése…
hu[1]: %u / %u fájl átküldése…

en: Transferring 1 file...
hu: 1 fájl átküldése…

en: USB redirection error: %s
hu: USB átirányítási hiba: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
hu: Nem lehetséges a hitelesítés a(z) %s távoli asztal kiszolgálóhoz: %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
hu: Hitelesítés sikertelen a távoli asztal kiszolgálóhoz: %s

en: Unable to connect to libvirt with URI: %s.
hu: Nem lehet kapcsolódni a libvirthez az URI-val: %s.

en: Unable to connect to the graphic server %s
hu: A(z) %s grafikus kiszolgálóhoz kapcsolódás nem lehetséges

en: Unable to connect: %s
hu: Nem lehet ide kapcsolódni: %s

en: Unable to connnect to oVirt
hu: Nem lehet kapcsolódni az oVirthez

en: Unable to determine image format for file '%s'
hu: Nem határozható meg a képfájl formátuma a(z) „%s” fájlnál

en: Unspecified error
hu: Meghatározatlan hiba

en: Unsupported authentication type %u
hu: Nem támogatott hitelesítési mód: %u

en: Unsupported graphic type '%s'
hu: Nem támogatott '%s' grafikus mód típus

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: VNC does not provide GUID
hu: A VNC nem szolgáltat GUID-ot

en: Virtual machine %s is not running
hu: A(z) %s virtuális gép nem fut

en: Virtual machine graphical console
hu: Virtuális gép grafikus konzol

en: Wait for domain to start
hu: Várakozás a tartomány elindulásáig

en: Waiting for display %d...
hu: Várakozás a(z) %d. kijelzőre…

en: Waiting for guest domain to be created
hu: Várakozás a vendég tartomány létrehozására

en: Waiting for guest domain to re-start
hu: Várakozás a vendégtartomány újraindulására

en: Waiting for guest domain to start
hu: Várakozás a vendég tartomány indítására

en: Waiting for libvirt to start
hu: Várakozás a libvirt elindulásáig

en: Zoom _In
hu: _Kicsinyítés

en: Zoom _Out
hu: _Nagyítás

en: Zoom level must be within %d-%d
hu: A nagyítási szint %d-%d között kell legyen

en: Zoom level of window, in percentage
hu: Ablak nagyítási szintje, százalékban

en: [none]
hu: [nincs]

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Normal Size
hu: _Normál méret

en: _Pause
hu: _Felfüggesztés

en: _Reset
hu: Új_raindítás

en: _Save
hu: Menté_s

en: _Screenshot
hu: _Képernyőkép

en: label
hu: címke

en: oVirt VM %s has no display
hu: A(z) %s oVirt VM-nek nincs kijelzője

en: oVirt VM %s has no host information
hu: A(z) %s oVirt VM-nek nincsenek gazda információi

en: oVirt VM %s has unknown display type: %u
hu: A(z) %s oVirt VM megjelenítő típusa ismeretlen: %u

en: oVirt VM %s is not running
hu: A(z) %s oVirt VM nem fut
