virt-viewer 9.0 - en to nb translation catalogue (13 entries)

en: Cannot determine the connection type from URI
nb: Kan ikke bestemme tilkoblingstype fra URI

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
nb: Kan ikke bestemme grafikktype for gjest %s

en: Cannot determine the host for the guest %s
nb: Kan ikke bestemme vert for gjest %s

en: Direct connection with no automatic tunnels
nb: Direkte kobling uten automatiske tuneller

en: Display debugging information
nb: Vis feilsøkingsinformasjon

en: Display verbose information
nb: Vis mer informasjon

en: Display version information
nb: Vis versjonsinformasjon

en: Failed to initiate connection
nb: Klarte ikke å sette opp tilkobling

en: Finding guest domain
nb: Finner domene for gjest

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
nb: Velg USB-enheter for omdirigering

en: Waiting for display %d...
nb: Venter på skjerm %d…

en: Waiting for guest domain to re-start
nb: Venter på at domene for gjest skal starte på nytt

en: Zoom level of window, in percentage
nb: Zoom-nivå i vinduer i prosent
