virt-viewer - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: %s version %s
uk: %s версія %s

en: Run '
uk: Виконати '

en: display version information
uk: показати інформацію щодо версії

en: display verbose information
uk: показати докладну інформацію

en: direct connection with no automatic tunnels
uk: пряме з'єднання без тунелів

en: connect to hypervisor
uk: з'єднатися з гіпервізором

en: wait for domain to start
uk: чекати на запуск служби

en: reconnect to domain upon restart
uk: заново приєднатися до домену після перезапуску

en: Zoom level of window, in percentage
uk: Масштаб вікна, у відсотках

en: display debugging information
uk: показати діагностичну інформацію

note: Setup command line options
en: - Virtual machine graphical console
uk: — графічна консоль віртуальної машини

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s
uk: 
    Формат: %s [ПАРАМЕТРИ] НАЗВА_ДОМЕНУ|ID|UUID
    
    %s

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
uk: Не вдалося визначити тип графічної підсистеми для гостьової системи %s

en: Unknown graphic type for the guest %s
uk: Невідомий тип графічної підсистеми для гостьової системи %s

en: Cannot determine the graphic address for the guest %s
uk: Не вдалося визначити адресу графічного інтерфейсу для гостьової системи %s

en: Cannot determine the host for the guest %s
uk: Не вдалося визначити вузол для гостьової системи %s

en: Connect to ssh failed.
uk: Спроба встановлення з’єднання ssh зазнала невдачі.

en: Can't connect to channel, SSH only supported.
uk: Не вдалося встановити з’єднання з каналом, підтримується лише SSH.

en: Connect to channel unsupported.
uk: Встановлення з’єднання з каналом не підтримується.

en: Unable to connect to the graphic server %s
uk: Не вдалося встановити з’єднання з графічним сервером %s

en: Cannot find guest domain %s
uk: Не вдалося знайти гостьовий домен %s

en: Unable to connect to libvirt with URI %s
uk: Не вдається встановити з’єднання з libvirt за адресою URI %s

en: [none]
uk: [немає]

en: Unable to authenticate with VNC server at %s
    Unsupported authentication type %d
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на VNC-сервері %s
    Тип розпізнавання %d не підтримується

en: Unable to authenticate with VNC server at %s: %s
    Retry connection again?
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на сервері VNC %s: %s
    Повторити спробу встановлення з’єднання?

note: * Local variables: *  c-indent-level: 8 *  c-basic-offset: 8 *  tab-width: 8 * End:
en: A remote desktop client built with GTK-VNC and libvirt
uk: Клієнт віддаленого робочого столу включає GTK-VNC та libvirt

en: About Glade
uk: Про Glade

en: Copyright 2007-2008 Daniel P. Berrange
    Copyright 2007-2008 Red Hat, Inc.
uk: © 2007-2008 Daniel P. Berrange
    © 2007-2008 Red Hat, Inc.

en: The Fedora Translation Team
uk: Команда локалізації Fedora

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA  02111-1307  USA
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати її і/або змінювати її за умов дотримання GNU General Public License у тому вигляді, у якому її оприлюднено Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії, або (за потреби) будь-якої пізнішої версії
    
    Ця програма поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без очевидної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ або ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ЯКОЇСЬ МЕТИ  Докладніше про це ви можете дізнатися з 
    GNU General Public License
    Разом з цією програмою ви маєте отримати копію GNU General Public License Якщо ви її не отримали, повідомте про це на адресу Free Software
    Foundation, Inc, 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: Authentication required
uk: Потрібно пройти розпізнавання

en: Password:
uk: Пароль:

en: Username:
uk: Користувач:

en: label
uk: етикетка

en: Automatically resize
uk: Змінити розмір автоматично

en: Full screen
uk: На весь екран

en: Screenshot
uk: Знімок екрана

en: _File
uk: _Файл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Send key
uk: _Надіслати клавішу

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Zoom
uk: _Масштаб

en: page 1
uk: сторінка 1

en: page 2
uk: сторінка 2

en: page 3
uk: сторінка 3
