virt-viewer - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: %s version %s
hi: %s संस्करण %s

note: Setup command line options
en: - Virtual machine graphical console
hi: - वर्चुअल मशीन आलेखी कंसोल

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s
hi: 
    प्रयोग: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s

en: Cannot find guest domain %s
hi: अतिथि डोमेन %s नहीं पा सकता है

en: Unable to connect to libvirt with URI %s
hi: URI %s के साथ libvirt से कनेक्ट करने में असमर्थ

en: [none]
hi: कुछ नहीं
