virt-viewer - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Run '
hu: Futtatás

en: %s version %s
hu: %s verzió %s

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s
hu: 
    Használata: %s [OPCIÓK] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s

en: Unable to connect to libvirt with URI %s
hu: A %s címmel nem tudott csatlakozni a libvirthez

en: [none]
hu: [nincs]
