virt-viewer - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Run '
kn: ಚಲಾಯಿಸಿ '

en: %s version %s
kn: %s ಆವೃತ್ತಿ %s

note: Setup command line options
en: - Virtual machine graphical console
kn: - ವರ್ಚುವಲ್ ಗಣಕದ ಚಿತ್ರಾತ್ಮಕ ಕನ್ಸೋಲ್

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s
kn: 
    ಬಳಕೆ: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s

en: Cannot find guest domain %s
kn: ಅತಿಥಿ ಡೊಮೈನ್ %s ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Unable to connect to libvirt with URI %s
kn: URI %s ಯೊಂದಿಗೆ libvirt ಗೆ ಸಂಪರ್ಕ ಸಾಧಿಸಲು ಸಾಧ್ಯವಾಗಿಲ್ಲ

en: [none]
kn: [ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ]
