virt-viewer - en to bg translation catalogue (87 entries)

en: Source
bg: Източник

en: The source of the binding
bg: Източникът на привързването

en: Target
bg: Цел

en: The target of the binding
bg: Целта на привързването

en: Source Property
bg: Свойства на източника

en: The property on the source to bind
bg: Свойствата на източника на привързване

en: Target Property
bg: Свойства на целта

en: The property on the target to bind
bg: Свойствата на целта на привързване

en: Flags
bg: Флагове

en: The binding flags
bg: Флаговете на привързването

en: remote-viewer version %s
bg: remote-viewer версия %s

en: Run '
bg: Стартиране '

en: Display version information
bg: Показва информация за версията

en: Display verbose information
bg: Показва по-подробна информация

en: Direct connection with no automatic tunnels
bg: Директна връзка без автоматични тунели

en: Zoom level of window, in percentage
bg: Размер на прозореца в проценти

en: Display debugging information
bg: Показва информация за отстраняване на грешки

en: Open connection using Spice controller communication
bg: Отвори връзка чрез комуникационния контролер Spice

note: Setup command line options
en: - Remote viewer client
bg: - Клиент за отдалечено наблюдение

en: Zoom level must be within 10-200
bg: Размерът трябва да е в рамките 10-200

en: Failed to initiate connection
bg: Неуспешно инициализиране на връзка

en: Display disabled by controller
bg: Дисплеят е забранен от контролера

en: Controller connection failed: %s
bg: Връзката на контролера пропадна: %s

en: Couldn't create a Spice session
bg: Не мога да създам Spice сесия

en: Setting up Spice session...
bg: Създаване на Spice сесия...

en: Cannot determine the connection type from URI
bg: От това URI не може да се определи типа на връзката

en: Couldn't create a session for this type: %s
bg: Не може да се създаде сесия от този тип: %s

note: * Local variables: *  c-indent-level: 4 *  c-basic-offset: 4 *  indent-tabs-mode: nil * End:
en: A remote desktop client built with GTK-VNC, SPICE-GTK and libvirt
bg: Отдалечен десктоп клиент, създаден с GTK-VNC, SPICE-GTK и libvirt

en: About Glade
bg: Относно Glade

en: The Fedora Translation Team
bg: The Fedora Translation Team
    Валентин Ласков, 2012

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA  02111-1307  USA
bg: Тази програма е свободен софтуер; Вие можете да я разпространявате
    и/или променяте под условията на GNU General Public License, както е публикуван от
    Free Software Foundation; версия 2 на лиценза, или по (ваше усмотрение),
    която и да е по-късна версия.
    
    Тази програма се разпространява с надеждата, че ще бъде полезна,
    но БЕЗ КАКВАТО И ДА Е ГАРАНЦИЯ; без дори косвена гаранция за
    ПРОДАВАЕМОСТ или ПРИГОДНОСТ ЗА ОПРЕДЕЛЕНА ЦЕЛ.  Вижте
    GNU General Public License за повече подробности.
    
    Вие би трябвало да сте получили копие на GNU General Public License
    заедно с тази програма; ако не, пишете на Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA  02111-1307  USA

en: This is the last visible display. Do you want to quit?
bg: Това е последният видим екран. Искате ли да излезете?

en: Waiting for display %d...
bg: Изчаквам за да покажа %d...

en: Unknown graphic type for the guest %s
bg: Неизвестен тип графика за госта %s

en: Connect to ssh failed.
bg: Връзката към ssh пропадна.

en: Can't connect to channel, SSH only supported.
bg: Не мога да се свържа към канала, поддържа се само SSH.

en: Connect to channel unsupported.
bg: Свързване към канал не се поддържа.

en: Connecting to graphic server
bg: Свързване към графичен сървър

en: Guest domain has shutdown
bg: Виртуализиращата среда на госта беше спряна

en: Connected to graphic server
bg: Свързан към графичен сървър

en: Unable to connect to the graphic server %s
bg: Невъзможно е да се свържа с графичния сървър %s

en: Unable to authenticate with remote desktop server at %s: %s
    Retry connection again?
bg: Невъзможно е удостоверяването пред отдалечения десктоп сървър на %s: %s
    Да опитам ли свързването отново?

en: Unable to authenticate with remote desktop server: %s
bg: Невъзможно е удостоверяването пред отдалечения десктоп сървър: %s

en: USB redirection error: %s
bg: Грешка при USB пренасочването: %s

note: * Local variables: *  c-indent-level: 4 *  c-basic-offset: 4 *  indent-tabs-mode: nil * End:
en: Authentication required
bg: Изисква се удостоверяване

en: Password:
bg: Парола:

en: Username:
bg: Потребител:

en: label
bg: етикет

en: %s version %s
bg: %s версия %s

en: Attach to the local display using libvirt
bg: Прилагане към локалния дисплей посредством libvirt

en: Connect to hypervisor
bg: Свързване към хипервайзор

en: Wait for domain to start
bg: Изчаквам стартирането на виртуализиращата среда

en: Reconnect to domain upon restart
bg: Повторно включване към виртуализиращата среда при рестартиране

en: Open in full screen mode
bg: Отвори в режим на Цял екран

en: Virt Viewer
bg: Вирт наблюдател

note: Setup command line options
en: - Virtual machine graphical console
bg: - Графична конзола на виртуална машина

en: 
    Usage: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s
bg: 
    Употреба: %s [OPTIONS] DOMAIN-NAME|ID|UUID
    
    %s

note: Create the widgets
en: Select USB devices for redirection
bg: Изберете USB устройства за пренасочване

en: Unsupported authentication type %d
bg: Не се поддържа удостоверяване тип %d

en: Disconnect
bg: Изключване

en: USB device selection
bg: Избор на USB устройства

en: Leave fullscreen
bg: Изход от Цял екран

en: Waiting for guest domain to re-start
bg: Изчакване виртуализиращата среда на госта да се рестартира

en: Cannot determine the graphic type for the guest %s
bg: Не мога да определя графичния тип за госта %s

en: Cannot determine the graphic address for the guest %s
bg: Не мога да определя графичния адрес за госта %s

en: Cannot determine the host for the guest %s
bg: Не мога да определя хоста за госта %s

en: Finding guest domain
bg: Търсене на виртуализиращата среда на госта

en: Waiting for guest domain to be created
bg: Изчакване виртуализиращата среда да бъде създадена

en: Cannot find guest domain %s
bg: Не мога да намеря виртуализиращата среда на госта %s

en: Checking guest domain status
bg: Проверка състоянието на виртуализиращата среда

en: Waiting for guest domain to start
bg: Изчакване виртуализиращата среда на госта да бъде стартирана

en: Waiting for guest domain to start server
bg: Изчакване виртуализиращата среда на госта да стартира сървър

en: Unable to connect to libvirt with URI %s
bg: Не е възможна връзка към libvirt с URI %s

en: [none]
bg: [нищо]

note: * Local variables: *  c-indent-level: 4 *  c-basic-offset: 4 *  indent-tabs-mode: nil * End:
en: Automatically resize
bg: Автоматично мащабиране

en: Displays
bg: Екрани

en: Full screen
bg: Цял екран

en: Release cursor
bg: Освобождаване на показалеца

en: Screenshot
bg: Снимка на екрана

en: Smartcard insertion
bg: Поставяне на смарткарта

en: Smartcard removal
bg: Премахване на смарткарта

en: _File
bg: _Файл

en: _Help
bg: _Помощ

en: _PrintScreen
bg: Отпечатай _екрана

en: _Send key
bg: Изпрати _клавиш

en: _View
bg: _Изглед

en: _Zoom
bg: _Мащабиране
