virt-viewer - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Source
sk: Zdroj

en: Target
sk: Cieľ

en: Source Property
sk: Vlasnosti zdroja

en: Target Property
sk: Vlastnoti cieľu

en: Display version information
sk: Zobraziť informácie o verzii

en: Failed to initiate connection
sk: Zlyhala inicializácia spojenia

en: Controller connection failed: %s
sk: Spojenie radiču zlyhalo: %s

note: Create the widgets
en: Connection details
sk: Detaily spojenia

en: Recent connections:
sk: Nedávne spojenia:

en: Couldn't create a Spice session
sk: Nie je možné vytvoriť Spice sedenie

en: Setting up Spice session...
sk: Nastavuje sa Spice sedenie...

en: Cannot determine the connection type from URI
sk: Nie je možné určiť typ spojenia z URI

en: Connect to ssh failed.
sk: ssh spojenie zlyhalo.

en: Can't connect to channel, SSH only supported.
sk: Nie je možne pripojenie do kanálu, podporované je iba SSH.

en: Connecting to graphic server
sk: Pripájanie na grafický server

en: Unable to connect to the graphic server %s
sk: Nie je možné spojenie ku grafickému serveru %s

en: USB redirection error: %s
sk: Chyba USB presmerovania: %s

en: %s version %s
sk: %s verzia %s

en: Connect to hypervisor
sk: Pripájanie na hypervízor

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: USB device selection
sk: Výber USB zariadenia

en: Leave fullscreen
sk: Opustiť režim celej obrazovky

en: (Press %s to release pointer)
sk: (Stlačte %s pre uvoľnenie ukazovateľa)

note: * Local variables: *  c-indent-level: 4 *  c-basic-offset: 4 *  indent-tabs-mode: nil * End:
en: _File
sk: _Súbor

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Full screen
sk: Celá obrazovka

en: Release cursor
sk: Uvoľniť kurzor

en: _Help
sk: _Pomoc
