linuxmint - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Favorites
be: Абраныя

en: Operation not supported
be: Аперацыя не падтрымліваецца

en: Icon size
be: Памер значка

en: The preferred icon size.
be: Пераважны памер значка.

en: Icon
be: Значок

en: The string representing the icon.
be: Радок, які прадстаўляе значок.

en: Category
be: Катэгорыя

en: The default category.
be: Катэгорыя па змаўчанні.

en: Actions
be: Дзеянні

en: Applications
be: Праграмы

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Devices
be: Прылады

en: Emblems
be: Эмблемы

en: Emoji
be: Эмодзі

en: Mime types
be: Тыпы міма

en: Places
be: Месцы

en: Status
be: Стан

en: Other
be: Іншае

en: Choose an icon
be: Выберыце значок

en: Search
be: Пошук

en: Browse
be: Аглядзець

en: Loading...
be: Загрузка...

en: Default
be: Перадвызначана

en: Select
be: Выбраць

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Allow Paths
be: Дазволіць шляхі

en: Whether to allow paths.
be: Ці дазваляць шляхі.

en: Default Icon
be: Перадвызначаны значок

en: The icon to use by default
be: Значок выкарыстоўваецца па змаўчанні

en: Select image file
be: Выбраць выяву

en: Open
be: Адчыніць

en: Image
be: Выява

en: About
be: Аб праграме

en: Area where XApp status icons appear
be: Вобласць, у якой з'яўляецца XApp стан значка
