linuxmint - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Icon size
ms: Saiz ikon

en: The preferred icon size.
ms: Saiz ikon dikehendaki

en: Icon
ms: Ikon

en: The string representing the icon.
ms: Rentetan yang mewakili ikon.

en: Actions
ms: Tindakan

en: Applications
ms: Aplikasi

en: Categories
ms: Kategori

en: Devices
ms: Peranti

en: Emblems
ms: Lambang

en: Mime types
ms: Jenis Mime

en: Places
ms: Tempat

en: Other
ms: Lain-lain

en: Choose an icon
ms: Pilih satu ikon

en: Search
ms: Gelintar

en: Browse
ms: Layar

en: Loading...
ms: Memuatkan...

en: Select
ms: Pilih

en: Cancel
ms: Batal

en: Allow Paths
ms: Benarkan Laluan

en: Whether to allow paths.
ms: Sama ada hendak membenarkan laluan.

en: Select image file
ms: Pilih fail imej

en: Open
ms: Buka

en: Image
ms: Imej
