linuxmint - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Icon size
kk: Таңбаша өлшемі

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Category
kk: Санат

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Categories
kk: Санаттар

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Emblems
kk: Эмблемалар

en: Emoji
kk: Эмоджи

en: Mime types
kk: MIME түрлері

en: Places
kk: Орындар

en: Status
kk: Қалып-күйі

en: Other
kk: Басқа

en: Choose an icon
kk: Таңбашаны таңдаңыз

en: Search
kk: Іздеу

en: Browse
kk: Қарап шығу

en: Loading...
kk: Жүктеу...

en: Default
kk: Әдепкі

en: Select
kk: Таңдау

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Default Icon
kk: Әдепкі таңба

en: Open
kk: Ашу

en: Image
kk: Сурет

en: About
kk: Бағдарлама туралы
