linuxmint - en to uz translation catalogue (34 entries)

en: Icon size
uz: Nishoncha oʻlchami

en: The preferred icon size.
uz: Afzal ko'rilgan nishoncha o'lchami.

en: Icon
uz: Nishoncha

en: The string representing the icon.
uz: Belgini ifodalovchi satr.

en: Category
uz: Kategoriya

en: The default category.
uz: Standart kategoriya.

en: Actions
uz: Amallar

en: Applications
uz: Ilovalar

en: Categories
uz: Kategoriyalar

en: Devices
uz: Qurilmalar

en: Emblems
uz: Emblemalar

en: Emoji
uz: Kulgichlar

en: Mime types
uz: MIME turlari

en: Places
uz: Joylar

en: Status
uz: Xolat

en: Other
uz: Boshqa

en: Choose an icon
uz: Nishonchani tanlash

en: Search
uz: Izlash

en: Browse
uz: Ko'rish

en: Loading...
uz: Yuklanmoqda...

en: Default
uz: Standart

en: Select
uz: Tanlash

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Allow Paths
uz: Ruxsat berilgan joylar

en: Whether to allow paths.
uz: Joylarga ruxsat berilsinmi

en: Default Icon
uz: Standart nishoncha

en: The icon to use by default
uz: Nishonchani ishlatish

en: Select image file
uz: Rasm faylini tanlash

en: Open
uz: Ochish

en: Image
uz: Rasm

en: About
uz: Haqida ma’lumot

en: Area where XApp status icons appear
uz: XApp holat nishonchasi paydo bo'ladigan maydon

en: XApp Status Applet Factory
uz: XApp holat appletining boshlang'ich holati

en: XApp Status Applet
uz: XApp holat appleti
