linuxmint - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Favorites
sv: Favoriter

en: Operation not supported
sv: Stöd saknas för denna åtgärd

en: Icon size
sv: Ikonstorlek

en: The preferred icon size.
sv: Föredragen ikonstorlek.

en: Icon
sv: Ikon

en: The string representing the icon.
sv: Strängen som representerar ikonen.

en: Category
sv: Kategori

en: The default category.
sv: Förvald kategori

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Applications
sv: Program

en: Categories
sv: Kategorier

en: Devices
sv: Enheter

en: Emblems
sv: Emblem

en: Emoji
sv: Emojier

en: Mime types
sv: Mimetyper

en: Places
sv: Platser

en: Other
sv: Annan

en: Choose an icon
sv: Välj en ikon

en: Search
sv: Sök

en: Browse
sv: Bläddra

en: Loading...
sv: Hämtar...

en: Default
sv: Standardvärde

en: Select
sv: Välj

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Allow Paths
sv: Tillåt sökvägar

en: Whether to allow paths.
sv: Om du vill tillåta sökvägar.

en: Default Icon
sv: Förvald ikon

en: The icon to use by default
sv: Den ikon som används som standard

en: Select image file
sv: Välj bildfil

en: Open
sv: Öppna

en: Image
sv: Bild

en: About
sv: Om

en: Area where XApp status icons appear
sv: Det område där XApp visar status-ikoner

en: XApp Status Applet Factory
sv: Verktyg för status-appen XApp

en: XApp Status Applet
sv: Status-appen XApp
