linuxmint - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Icon size
az: Icon ölçüsü

en: The preferred icon size.
az: Tərcih edilən ikon ölçüsü.

en: Icon
az: İkon

en: The string representing the icon.
az: İkonu təmsil edən sətir.

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Applications
az: Programlar

en: Categories
az: Kateqoriyalar

en: Devices
az: Qurğular

en: Emblems
az: Emblemlər

en: Emoji
az: Emojilər

en: Mime types
az: Mime növləri

en: Places
az: Yerlər

en: Other
az: Digər

en: Choose an icon
az: İkona seçin

en: Search
az: Axtarış

en: Browse
az: Axtar

en: Loading...
az: Yuklənmə gedir

en: Select
az: Seç

en: Cancel
az: İmtina

en: Allow Paths
az: Axtarış yoluna icazə ver

en: Whether to allow paths.
az: Axtarış yoluna icazə verilsinmi.

en: Select image file
az: İmaj faylını sec

en: Open
az: Açın

en: Image
az: İmaj
